Auslogics Disk Defrag Touch

17 lipca 2016 0 Pliki

Auslogics Disk Defrag Touch to darmowy program do defragmentacji dysku, który został zbudowany dla komputerów z ekranem dotykowym z Windows 8 i 10. To działa doskonale z myszą i klawiaturą.

Aplikacja Auslogics Disk Defrag Touch jest dobra do pracy, biorąc swój pełny ekran na Windows. Wykorzystuje ona podobną odważne spojrzenie interfejs i układ do jego opcji jest prawie taki sam. Jesteś w stanie przesunąć w lewo lub w prawo na interfejs ekranu dotykowego, kręcić kółka myszy lub przeciągnij myszkę w lewo lub w prawo, aby zobaczyć inne obszary.

Auslogics Disk Defrag Touch

W defragging działa w taki sam sposób, jak standardowe narzędzie do defragmentacji działa: wystarczy wybrać dysk; analizować je, należy uruchomić opcję szybkiego lub pełnego oszukiwać, a potem usiąść jak zwykły dysk mapa pokazuje postęp jak to się dzieje.

Auslogics Disk Defrag Touch dotykowy działa bardzo dobrze, nawet przy użyciu sekcję optymalizują programów. To skanuje i defragmentuje pliki, które odnoszą się tylko do poszczególnych aplikacji. Jeśli chcesz podkręcić swój rejestr pokrywają narzędzia, jak bardzo je lubisz, to ta aplikacja nie zawodzi. Można ustawić go usunąć pliki tymczasowe przed defragging, a tym samym przyspieszenie procesu. Istnieje również możliwość pominięcia duże fragmenty plików.


Autor: Auslogics Pty Ltd.
Wersja: darmowa
Rozmiar: 13 MB
Pobierz