Baidu WiFi Hotspot

2017-01-02 0 przez Pliki

Baidu WiFi Hotspot to program do zamiany komputera w przenośny hotspot WiFi umożliwiajacy dostęp do internetu wszystkim urządzeniom bezprzewodowym.

Program WiFi Hotspot to lekkie, poręczne narzędzie, które pozwoli Ci na udostępnienie sieci komputera na telefon komórkowy lub tablet. Utwórz WiFi Hotspot z laptopa lub komputera stacjonarnego.Konfigurowanie aplikacji jest bardzo proste, tak długo, jak komputer ma dostęp do Internetu, można stworzyć sieć WiFi.

WiFi Hotspot

Aplikacja  automatycznie wykrywa karty WiFi, a następnie ustala sieć wirtualną przy użyciu domyślnego szereg ustawień. Wszelkie urządzenia, które są podłączone mogą być postrzegane przez chowanym panelu. Stąd można zablokować urządzeń Czarna nie chcą korzystać z połączenia internetowego.

Ogólnie rzecz biorąc, program WiFi Hotspot jest niezawodny, wydajna aplikacja, której można użyć do utworzenia połączenia z siecią bezprzewodową, która umożliwia udostępnianie połączenia internetowego z innymi urządzeniami. Na plus można również przesyłać dane, takie jak zdjęcia, muzykę i dokumentów między komputerem a kompatybilnym urządzeniem mobilnym za pomocą funkcji „Get plik z telefonu” i „Wyślij plik do telefonu. Można to zrobić za pomocą dwóch trybów transferu: poprzez dostęp do określonego adresu w przeglądarce internetowej, mobilnej lub skanując kod QR.

Program WiFi Hotspot do pobrania za darmo na Windows.