Beyond Compare – porównywanie plików i folderów

2016-03-15 0 Pliki

Beyond Compare to aplikacja do porównywania plików i folderów w systemie Windows, Mac i Linux. Umożliwia łączenie zmian, synchronizację plików oraz generuje raporty ze wszystkich operacji.

Operacje mogą być wykonywane na plikach lokalnych, archiwach ZIP oraz serwerach FTP. Występujące w programie specjalistyczne moduły można wygodnie porównywać pliki tekstowe, binarne, obrazki czy też dane w formacie CVS. Utworzone kryteria porównywania można zapisywać w celu wielokrotnego użycia.

Beyond Compare – porównywanie plików i folderów

Porównaj pliki, foldery
Beyond Compare pozwala szybko i łatwo porównać swoje pliki i foldery. Stosując prosty, mocny poleceń można skupić się na różnicach, które Cię interesują i ignorować te nie jesteś. Następnie można scalić zmiany, synchronizację plików i generować raporty dla rekordów.

Wyspecjalizowany podgląd
Poza Porównanie zawiera wbudowane w porównaniu widzów dla różnych rodzajów danych. Porównaj .csv danych lub tabel HTML w danych Porównaj sesji lub obrazów w sesji Picture porównania.
3-way Scalanie
Beyond Compare nowego widoku scalania pozwala połączyć zmiany z dwóch wersji pliku do jednego wyjścia. Jego inteligentne podejście pozwala szybko przyjąć większość zmian podczas wnikliwej analizie konfliktów.
Synchronizacja folderów

Pobierz Beyond Compare – porównywanie plików i folderów na komputer z Windows, Mac i Linux.


Autor: Scooter Software Inc.
Wersja: free trial
Rozmiar: 20 MB
Pobierz