CommView for WiFi

2016-02-13 0 przez Pliki

CommView for WiFi to program do monitorowania i analizy aktywności w sieciach bezprzewodowych, zgodnych ze standardem 802.11 a/b/g/n. Aplikacja wyświetla listę dostępnych połączeń, statystyki IP oraz bada oddzielne pakiety. Pakiety można rozszyfrować za pomocą kluczy użytkowników WEP lub WPA-PSK i dekodować do najniższego poziomu wraz z pełną analizą rozprzestrzenionych protokołów. Oferowany jest pełny dostęp do nie opracowanych danych. Przechwycone pakiety można zachować w pliku do następnej analizy.

CommView for WiFi

jest potężnym bezprzewodowy monitor sieci i analizator dla sieci 802.11 a / b / g / n / AC. Ładowane z wielu przyjaznych dla użytkownika funkcji, CommView for WiFi łączy wydajność i elastyczność z łatwości użytkowania sobie równych w branży.

CommView for WiFi rejestruje każdy pakiet w powietrzu do wyświetlania ważnych informacji, takich jak lista punktów dostępowych i stacji Per-węzła, a na kanał statystyki , siła sygnału , wykaz pakietów sieciowych i połączeń , dystrybucja protokołów wykresów itp By dostarczanie informacji, CommView for WiFi może pomóc zobaczyć i zbadać pakietów, zidentyfikować problemy z siecią i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem.

CommView for WiFi obejmuje VoIP moduł do dogłębnej analizy, nagrywania i odtwarzania SIP i H.323 komunikacji głosowej.

Pakiety można odszyfrować z wykorzystaniem zdefiniowanych przez użytkownika WEP lub WPA / WPA2-PSK klucze i są dekodowane do najniższej warstwy. Z ponad 100 obsługiwanych protokołów , w tym analizator sieci pozwala zobaczyć każdy szczegół przechwyconego pakietu wykorzystaniem dogodnego drzewiastą strukturę, aby wyświetlić warstwy protokołu i nagłówków pakietów. Dodatkowo, produkt zapewnia otwarty interfejs umożliwiający podłączenie niestandardowych modułów dekodujących.

Szereg analiz przypadków opisują rzeczywistych aplikacjach z CommView for WiFi w sektorach biznesowych, rządowych i edukacyjnych.

CommView for WiFi jest również dostępny w wersji pudełkowej, która zawiera kompatybilnego 802.11 a / b / g / n / AC Adapter USB oraz 4 GB pamięci flash USB z oprogramowaniem instalacyjnym.
CommView for WiFi jest kompleksowe i przystępne narzędzie dla administratorów sieci bezprzewodowej, specjalistów od bezpieczeństwa, programistów sieciowych, lub każdego, kto chce mieć pełen obraz ruchu WLAN.