Dash

2017-01-01 0 przez Pliki

Dash to projekt open source, który zapewnia bezpieczne zdecentralizowane rozwiązania finansowe. Dash to cyfrowy pieniądz, którym można płacić w szybki i wygodny sposób za dobra i usługi na całym świecie.

Dash to jedna z najbardziej popularnych i cenionych na świecie kryptowalut, co ciekawe Dash jest zarządzana przez finansowaną oddolnie, niezależną organizację składającą się z ponad 15 000 użytkowników. Wszystkie transakcje Dash są weryfikowane przez ponad 4 000 węzłów na całym świecie. Kryptowaluta Dash posiada wbudowany system zarządzania i finansowania projektów pozwalający na składanie propozycji i głosowanie w społeczności. A jeśli dany postulat zostanie zatwierdzony, jest opłacany bezpośrednio z blockchain. Waluta Dash posiada wiele unikalnych funkcji w stosunku do innych najpopularniejszych kryptowalut, w tym opcję przelewów błyskawicznych, niskie opłaty i bardzo wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa.

Dash to kryptowaluta, która została stworzona z myślą o zapewnieniu anonimowości transakcji, wcześniej znana pod nazwą Darkcoin.
Kryptowaluta Dash stworzona na bazie Bitcoina Satoshiego Nakamoto, wprowadzająca wiele różnych ulepszeń takich jak: sieć drugiego rzędu zwana również jako sieć Masternodów, zwiększający poziom zammienności środków PrivateSend, oraz InstantSend, który pozwala na natychmiastowe potwierdzenia transakcji bez potrzeby odnoszenia się do stron trzecich.