Disk Speedup

9 czerwca 2016 0 Pliki

Disk SpeedUp to prosty i darmowy program do defragmentacji dysków twardych. Aplikacja oferuje do wykonania jedną z trzech czynności: analizę, defragmentację lub optymalizację.

W szybkim czasie wykrywa wszystkie fragmenty i reorganizuje pliki w inteligentny sposób tak, aby uzyskać do nich jak najszybszy dostęp, przyczyniając się tym samym do zwiększenia ogólnej wydajności systemu. Glarysoft Disk SpeedUp wyposażono także w funkcję automatycznej defragmentacji, działającej w oparciu o edytowalny harmonogram zadań. Umożliwia wybór wszystkich dostępnych dysków w systemie lub tylko wybranych partycji, a także pojedynczych plików i folderów. Pozwala także wykluczyć z procesu defragmentacji zbyt duże pliki/ foldery np. filmy lub zamontowane obrazy dysku itp. Disk Speedup obsługuje wszystkie popularne systemy plików, w tym między innymi FAT, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 i EFS. Wersja bezpłatna do celów niekomercyjnych.

Disk SpeedUp

to bezpłatne, szybkie narzędzie do defragmentacji dysku , które analizuje i optymalizuje dysk twardy w celu poprawy ogólnej wydajności systemu.

Wszystkie komputery się bałagan z upływem czasu. Wielu naszych codziennych zadań komputerowych, takich jak instalowanie i odinstalowywanie wiele programów i zapisywania lub usuwania plików nieunikniony prowadzą do spowolnienia PC i ostatecznie awarii systemu. Z Disk SpeedUp może pomóc rozwiązać ten problem poprzez optymalizację wydajności dysku twardym użytkownika.

Disk SpeedUp posiada dobrze zaprojektowany interfejs i jest bardzo łatwy w użyciu. Program współpracuje ze wszystkimi głównymi systemami plików (FAT, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, NTFS + EFS) oraz posiada wsparcie dla skanowań zaplanowanych, jak również. A oprócz podstawowych funkcji defragmentacji, Disk SpeedUp zawiera również narzędzie do optymalizacji – co jest wolniejsza, ale oferuje lepsze rezultaty.

Zakładkę Ustawienia w Disk SpeedUp pozwala wykluczyć niektóre typy plików z defragmentacji, a także skonfigurować proces defragmentacji do pracy tylko na plikach, które spełniają określone kryteria. W menu rozwijanym w prawym górnym rogu interfejsu pozwala także zdefragmentować konkretny plik lub folder, zamiast całego dysku.

Z Disk SpeedUp można zachować swój system w dobrej kondycji poprzez analizę, defragmentację i optymalizację dysku twardego.


Autor: Glarysoft Ltd
Wersja: darmowa
Rozmiar: 5 MB
Pobierz