Duplicate File Finder

2017-01-01 1 przez Pliki

Duplicate File Finder to program do wyszukiwania oraz usuwania duplikatów plików ulokowanych na dysku twardym komputera. Aplikacja zawiera funkcje, z pomocą których posortujemy wyszukane duplikaty lub wyeksportujemy ich listę do zewnętrznego pliku HTML lub CSV. Ponadto narzędzie udostępnia opcje zapisu sesji – pełną konfigurację narzędzia. Wszystkie zlokalizowane duplikaty możemy wygodnie usunąć, przenieść lub skopiować w inne miejsce.

Duplicate File Finder

to darmowe narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania duplikatów plików w domu i sieci firmowej. Szybkie porównanie daje dokładne wyniki i wyszukuje duplikaty zawartości plików bez względu na nazwę pliku. Zduplikowane pliki można usunąć, przenieść lub skopiować.

Nawet nie wiesz jak wiele zduplikowanych plików masz po pobraniu wielu plików z Internetu lub duplikatów plików w sieci domowej lub firmowej. Duplikaty plików to są zwykle odpady i niepotrzebne utrzymanie ich jest jedynie stratą cennego miejsca na dysku twardym. Dyskach twardych może być pełen dokumentów, iTunes, iPod, MP3, zdjęcia i filmy, a wielu z nich są zbędne.

Program do szukania duplikatów plików i usuwania pomoze przyspieszyć indeksowanie i zmniejsza kopię zapasową czasu i wielkości. Komputer nie jest w pełni zoptymalizowany, dopóki nie zostały usunięte wszystkie niepotrzebne pliki klony.

Korzyści

Zidentyfikować i odzyskać marnował miejsca na dysku
Skrócenie czasu i mediów używany do tworzenia kopii zapasowych
Zminimalizować czas używany do niepotrzebnych skanowania antywirusowego
Zwiększyć ilość wolnego miejsca na „ograniczone” zasobów, takich jak laptopy i dyski z pamięcią
Zmniejszenie czasu na wyszukiwanie plików
Usuwania zduplikowanych plików, aby wyeliminować problemy z synchronizacją
Działa znacznie szybciej niż inne w swojej klasie, bardzo bezpieczne i niezawodne

Spróbuj Duplikat Darmowe File Finder , program do usuwania duplikatów a będziesz zaskoczony przez tych wszystkich niepotrzebnych duplikatów plików znajdujących się na komputerze. I, można usunąć je z ufnością, bez konieczności, aby je porównać wzrokowo lub za pomocą innych środków.