DxO Optics Pro 8 do pobrania za darmo

2014-10-29 0 Pliki

Dxo Optics Pro to alternatywa dla programu Adobe Lightroom i jeden z najlepszych programów do edycji zdjęć. Oba programy dobrze sprawdzają się przy pracy nad pojedynczym zdjęciem, ale najlepiej sprawdzają się przy obróbce dużej ilości zdjęć. Szybkie kopiowanie całej edycji między zdjęciami jest najważniejszą cechą obu tych programów i sprowadza się do kilku kliknięć.

DxO Optics Pro 8 jest dostępny bezpłatne dla posiadaczy aparatów wszystkich firm. Program wspiera urządzenia takich firm jak Canon, Nikon, Sony, Pentax, Panasonic, Olympus, Samsung, Leica, Konica-Minolta, Kodak i Fuji. Obsługuje nawet smartfony iPhone. Pełna lista wspieranych aparatów dostępna jest tutaj.

Promocyjna oferta na darmową wersję programu Dxo Optics Pro 8 ważna jest do 31 stycznia 2015 roku.

DxO_Optics_Pro_8

Wystarczy w tym czasie odwiedzić stronę http://www.dxo.com/intl/dphotographer przygotowaną we współpracy z magazynem Digital Photographer i wpisać na niej swój adres e-mail. Po przepisaniu kodu weryfikującego otrzymasz swój klucz licencyjny aktywujący pełną, nieograniczoną czasowo wersję programu. Tuż pod kluczem znajdziesz linki do pobrania programu na komputery Mac lub na PC z Windowsem.