EVEREST Home Edition program do diagnostyki i identyfikacji sprzętu

2019-01-01 0 Pliki

Everest Home Edition to program do diagnostyki i identyfikacji komponentów sprzętowych komputera.

Wersja popularnego narzędzia zdolnego do wyświetlenia szczegółowych informacji na temat takich podzespołów komputera jak m.in.: płyta główna, procesor, pamięć RAM, chipset, karta graficzna, dyski twarde i wiele innych. Program Everest Home Edition będzie szczególnie przydatny w przypadku identyfikacji komponentów w starszych komputerach. W nowszych, ze względu na nieaktualizowaną bazę sprzętu, może wykazywać niewłaściwe wskazania.

EVEREST za darmo do pobrania

Program wyświetla szczegółowe informacje m.in. o procesorze, płycie głównej i chipsecie, pamięciach, dyskach twardych, karcie graficznej i wielu innych urządzeniach, a także umożliwia generowanie rozbudowanych raportów. Program posiada wbudowany moduł diagnostyczny, dzięki któremu można przetestować szybkość pracy pamięci.

Dzięki intuicyjnemu i polskojęzycznemu interfejsowi, pomimo ogromnej ilości opcji programu jego obsługa jest bardzo prosta. Everest jest kontynuacją bardzo popularnego programu AIDA32. Przydatne darmowe pobieranie z chomikuj EVEREST free pełna wersja po polsku i portable.
Pobierz EVEREST Home Edition program do diagnostyki i identyfikacji sprzętu za darmo na komputer z Windows 10. Nowa wersja do pobrania AIDA64 od Lavalys.