FIFA Mobile do pobrania za darmo

2020-05-17 0 przez Pliki

FIFA Mobile do pobrania za darmo – gra na smartfony z Android i iOS. Firma EA opublikowała zwiastun prezentujący mobilną wersję gry FIFA.


Poznaj nowe funkcje gry FIFA Mobile, w tym kampanię, legendarne IKONY, zmiany w rozgrywce i inne! Gra jest dostępna za darmo na systemy iOS i Android.

Gra FIFA Mobile została gruntownie przebudowana. Kampanie, trenowanie piłkarzy, premie do umiejętności, zmiany w rozgrywce i wiele więcej! Dostaniesz też darmową kartę Ronaldo. Dodatkowo każdego piłkarza możesz wytrenować powyżej 100 punktów oceny ogólnej (OVR) i zbudować zespół swoich marzeń z aktualnymi gwiazdami i ikonami futbolu. FIFA Mobile to najbardziej realistyczna gra piłkarska na urządzenia mobilne.

Od Ronaldinho po Owena, od Maldiniego po Jaszyna. W nowym sezonie do gry FIFA Mobile wkraczają IKONY – po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych. Rozgrywaj wyjątkowe kampanie przedstawiające najważniejsze okresy w ich wspaniałych karierach, aby następnie dodać tych piłkarzy do swojego składu i napisać nową historię pełną niesamowitych bramek Ronaldinho i ratujących wynik odbiorów Maldiniego.

Gra FIFA Mobile otrzymuje nowy tryb zabawy dla jednego gracza. Wykonuj kolejne rozdziały, aby otrzymać nowych piłkarzy i różne nagrody. Będzie wiele różnych kampanii do wyboru, każda z atrakcyjnymi nagrodami.

Zbuduj zespół SWOICH marzeń – tak jak zechcesz. W nowym sezonie można trenować swoich piłkarzy, niezależnie od poziomu: brązowych, srebrnych, złotych, elitarnych i mistrzów.

Premie do umiejętności to kolejna nowość w grze FIFA Mobile. Oprócz możliwości trenowania piłkarzy, aby zbudować zespół SWOICH marzeń, każdy zawodnik ma przypisany rodzaj premii do umiejętności umożliwiający dodatkowe zwiększanie jego oceny ogólnej i atrybutów. Podobnie jak w przypadku treningu każdą premię można dodatkowo ulepszyć!

FIFA Mobile jest dostępna za darmo do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store.