Free FLV Converter

2019-01-15 0 przez Pliki

Free FLV Converter to darmowe narzędzie służące do pobierania i konwertowania materiałów wideo dostępnych w najpopularniejszych serwisach Youtube, Dailymotion, Google Video, Yahoo Video, MetaCafe, Veoh itp. Pobrany za pośrednictwem tego programu klip można zapisać w formatach: AVI, 3G2, WMV, MP4. Program oferuje wbudowany odtwarzacz i wyszukiwarkę, która pozwala na odnalezienie danego filmu bez potrzeby uruchamiania przeglądarki. Ponadto umożliwia użytkownikowi dostosowywanie podstawowych parametrów konwersji audio (kodeki, częstotliwość, tryb kanału, bitrate) i wideo (kodek, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę, format ekranu).

Pliki Flash Video FLV są często przeglądane na stronach takich jak YouTube i Vimeo, jednak po ich pobraniu pliki wideo nie mogą być otwarte przez popularne odtwarzacze, takie jak Windows Media Player.

Funkcje konwertera FLV

– Konwertuj swoje ulubione filmy flash do / z AVI, MP4, iPod, iPhone, PSP, 3GP (telefony komórkowe), Zune, iPhone, WMV, MOV, QuickTime i MPEG
– Wydobądź dźwięk z pobranego filmu i przekonwertuj flv na MP3
– Wybierz, aby przekonwertować tylko część filmu za pomocą prostych elementów sterujących, konfigurując czas rozpoczęcia, czas zakończenia lub czas trwania filmu, który chcesz przekonwertować
– Szybka konwersja
– Wybierz wiele plików do konwersji za pomocą jednego kliknięcia (tylko dla wersji PLUS )
– Pomoc za darmo przez e-mail (dla wersji PLUS )

Konwerter wideo flash FLV.com rozwiązuje ten problem, umożliwiając konwersję bezpośrednio z FLV na MP3 , WMV , AVI , MP4 , 3GP i inne popularne formaty za darmo. Dzięki elastyczności konwersji do praktycznie dowolnego wymaganego formatu, darmowy konwerter FLV pozwala konwertować i oglądać ulubione filmy ponownie na dowolnym komputerze z systemem Windows lub urządzeniu mobilnym.

Pobierz Free FLV Converter za darmo http://www.flv.com/flvconverter.html