Free Video Editor

2016-08-14 0 przez Pliki

Free Video Editor to darmowy program do edycji plików wideo. Przy użyciu aplikacji możemy usunąć niechciane elementy z filmu bez ponownego kodowania. Oznacza to, że wszystkie przetworzone pliki wideo w programie, zachowują oryginalną jakość obrazu. Aplikacja Free Video Editor posiada wyłącznie w najważniejsze funkcje do obróbki materiałów wideo na komputerze. Free Video Editor obsługuje następujące format: *.avi, *.mpg, *.mp4, *.mkv, *.flv, *.3gp, *.webm, *.wmv. Występują dodatkowo opcje do odtwarzania filmów, takie jak zatrzymywanie obrazu, przesuwanie do następnej klatki, a także przewijanie filmu do początku lub końca.

Free Video Editor to darmowe oprogramowanie do edycji wideo, który pozwala usunąć niechciane elementy z plików wideo bez ponownego kodowania. Oznacza to, że program zachowuje oryginalną jakość plików wideo wejściowych i usuwa ich części łatwo i szybko.

Wszystko co musisz zrobić, to ustawić początkowy i punkt końcowy dla niechcianych części, należy go usunąć, a następnie naciśnij przycisk Zapisz film. Edytowany film wideo zostanie zapisany jako nowy plik.

Free Video Editor nie zawiera spyware lub adware. To wyraźnie darmo i całkowicie bezpieczny do zainstalowania i uruchomienia.

Wymagany system: Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3.