Free Video to iPad Converter

2018-03-23 0 przez Pliki

Free Video to iPad Converter to darmowy program do konwertowania plików wideo do formatu MP4 (MPEG4, AAC) kompatybilnego z iPad. Możesz zapisać wideo w jakości wysokiej, standardowej lub ekonomicznej. Aby rozpocząć proces konwertowania wystarczy, że użytkownik wskaże pliki, które mają zostać przez program przetworzone do formatu kompatybilnego z tabletami Apple’a, a następnie wybierze dla pliku wyjściowego nazwę, tagi oraz lokalizację, w której ma on zostać zapisany. Dodatkowo wspierana jest metoda „przeciągnij-i-upuść”, pozwalająca łatwo wczytywać do programu większe ilości filmów.

Formaty plików wejściowych: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts.

Aleesoft Free iPad Video Converter to wspaniały prosty i łatwy konwerter wideo na iPada. Może konwertować prawie wszystkie formaty wideo na iPada, co pozwala cieszyć się oglądaniem dowolnego wideo na iPadzie w dowolnym miejscu i czasie.

Wideo w wysokiej rozdzielczości na iPada

Konwertuj wideo w wysokiej rozdzielczości, takie jak HD TS, HD AVI, HD WMV, HD MOV, HD MPG, HD MKV, HD MP4 na wideo iPad HD. Wsparcie konwersji w partiach, aby zaoszczędzić czas.

Spersonalizuj wyjściowe wideo

Przytnij rozmiar klatki wideo, podziel na segmenty, scal pliki i dostosuj ustawienia wyjściowe zgodnie z własnymi preferencjami.

Format wejściowy
AVI, MPEG, TS, OGM, MKV, WMV, MOD, MOV, MP4, 3GP, MPG, ASF, FlV, VOB, WMA, M4A, MP3 itp.

Format wyjściowy
MOV, MP4, M4A, MP3, WAV itp.

Pobierz Free Video to iPad Converter http://www.aleesoft.com/free-ipad-video-converter.html