Free Virtual Keyboard

1 stycznia 2017 0 Pliki

Free Virtual Keyboard to lekki, wielojęzyczny program wirtualna klawiatura na ekranie.
Bezpłatna Wirtualna klawiatura działa na każdej z systemem Windows z ekranem dotykowym. Jeśli spędzasz dużo czasu odpowiadając na e-mail lub notował notatki na komputerze przenośnym i znaleźć klawiatura sprzętowa niewygodne lub zbyt małe, klawiatura oprogramowania ekran może być tylko poprawą. Ta poręczna klawiatura posiada klawisze na tyle duże, aby były wpisywane z ręki.

Również bezpłatny program Klawiatura wirtualna pozwala ludziom z upośledzeniem ruchu do wpisywania danych za pomocą urządzenia wskazującego.

Free Virtual Keyboard

Zmień rozmiar, kolor i przejrzystość klawiatury na ekranie komputera
Można zmienić rozmiar, kolor i przejrzystość klawiaturą za pomocą jednego kliknięcia w dowolnym momencie. W trybie pełnoekranowym wirtualnej klawiatury automatycznie zmienia rozmiar w celu dopasowania do szerokości ekranu przy wywołaniu. Oznacza to, że działa zarówno w krajobrazie i orientacji pionowej, coś innego klawiatura nie robić.

Automatyczna funkcja powtarzania
Funkcja Autopowtarzanie (dowolny przycisk wciśnięty, aby powtórzyć ten sam charakter ciągły) jest automatyczne. Wszystkie odpowiednie klawisze będzie automatycznie powtarzać po naciśnięciu ciągły.

Uruchom go z dysku flash USB przenośne
Darmowe Klawiatura wirtualna jest całkowicie aplikacja przenośna, co oznacza, że można umieścić go na dowolnej pamięci USB i uruchomić go bezpośrednio stamtąd. W ten sposób swoją interaktywną klawiaturę zawsze będzie z wami.
Ustawienia są przechowywane w FreeVK.ini plik znajduje się w folderze instalacyjnym programu. Jeśli jest to niemożliwe, ustawienia zapisywane są w rejestrze.

Free Virtual Keyboard na systemy Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1/10


Autor: Free Virtual Keyboard
Wersja: free
Rozmiar: 2.54 MB
Pobierz