Hamster Free eBook Converter program do konwertowania ebooków

2017-03-19 0 przez Pliki

Hamster Free eBook Converter program do konwertowania ebooków to program do konwersji rozmaitych publikacji. Program pozwala konwertować e-booki do formatów TXT, PDF, FB2, LIT, HTMLZ, PDB, LRF oraz PUB. Narzędzie Hamster Free eBook Converter wspiera ponad 200 urządzeń,umożliwiając konwersję swoich książek w wersji elektronicznej do plików obsługiwanych przez takie urządzenia jak Amazon Kindle, iPad, iPhone 3/4, iPod, FR Book, iRiver, Sony, Digma, Nook, BenQ, Kobo, Explay,CrossElec, boeye, PAGEone, WexLer.

Program do konwersji ebook

i przenoszenia książek między urządzeniami do czytania. Obsługiwane formaty i urządzenia, takie jak: Sony, iRiver, Amazon, Kobo i wiele innych. Konwertuje dowolne e-książki na Amazon, Sony, Asus, iPod, iPad, iPhone, PSP, Blackberry, Zune, iRiver itp. Konwersja książek elektronicznych nie wymaga specjalnej wiedzy. Kreator ustawień zawsze powie ci, które ustawienia należy zastosować. Użyj trybu konwersji wielu plików jednocześnie, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Wybierz pliki, które chcesz przekonwertować (wystarczy jedno kliknięcie myszy, jeśli chcesz przekonwertować wszystkie pliki w jednym folderze), określ ustawienia i kliknij przycisk „Konwertuj!” Nigdy nie jest łatwiejsze. Pobieranie z chomikuj za darmo.

Pobierz Hamster Free eBook Converter program do konwertowania ebooków za darmo. http://www.hamstersoft.com/free-ebook-converter/