Idiomer

2016-05-31 0 Pliki

Idiomer to darmowy program wspomagający naukę idiomów angielskich – zwrotów, których nie da się dosłownie przetłumaczyć na inny język. Umożliwia przeprowadzanie testów znajomości idiomów, a także ich wyszukiwanie. Aplikacja oprócz idiomów zawiera także pewną ilość często używanych zwrotów angielskich. Znajomość idiomów i zwrotów jest konieczna do dokładnego poznania języka obcego.

Idiomer

Głównym zadaniem programu jest sprawdzanie znajomości idiomów i zwrotów a przy okazji nauka. Program potrafi także wyszukiwać Idiomy i zwroty. Użytkownik ma do dyspozycji dokładne wyniki działania programu i ocenę jego stopnia znajomości języka do których może zajrzeć by ocenić swe postępy w nauce.

Jest programem pomagającym w nauce idiomów angielskich. Program oprócz idiomów zawiera także pewną ilość często używanych zwrotów angielskich. Głównym zadaniem programu jest sprawdzanie znajomości idiomów i zwrotów a przy okazji nauka.

Program jest Freeware oznacza to że można go bezpłatnie kopiować i używać. Idiomer zawiera dość pokaźną bazę idiomów (ponad 5000).

Uwaga: program trzeba rozpakować do katalogu na twardym dysku i z tego katalogu go uruchamiać.


Autor: Lewap
Wersja: 1.0
Rozmiar: 0.34 MB
Pobierz