Inwestowanie w kryptowaluty

1 stycznia 2018 0 Pliki

Na fali popularności wiele osób zastanawia się na czym polega inwestowanie w kryptowaluty? Otóż jest to bardzo proste wystarczy założyć konto na największej Polskiej giełdzie kryptowalut BitBay i wpłacić na swoje indywidualne konto złótówki przelewem, zrobić wpłatę w oddziale Poczty Polskiej lub nawet w sklepach Żabka. Teraz możemy handlować kryptowalutami Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin cash, Lisk, DASH, Game oraz Dolarami, Euro i Złotówkami.

Dzięki inwestowaniu w kryptowaluty możemy zarabiać na wzroście ich wartości w czasie, lub spekulować na giełdzie. Ewentualnie możemy traktować kryptowaluty jako alteratywę do trzymania pieniędzy w tradycyjnych bankach.

W tym celu polecamy założenie konta na Bitbay które umożliwia nam:

  • Wymianę walut po korzystnych kursach od innych użytkowników
  • Konto za 0 zł – brak opłat za prowadzenie konta
  • Karta do konta – wygodne płatności w sklepach
  • Handel cyfrowymi walutami
  • Giełda, kantor, portfele walutowe i inwestycje – łatwy dostęp

Inwestowanie w kryptowaluty umożliwa odbieranie i wysyłanie przelewów w dowolne miejsca na świecie. Darmowe konto BitBay umożliwia wykonywanie transferów zwykłych oraz ekspresowych w walutach PLN, USD oraz EUR.

Czy inwestowanie w kryptowaluty jest bezpiecznie i łatwe? Tak jak w przypadku banków tradycyjnych po zakupie bitcoinów i przelaniu ich na swój portfel np. Electrum tylko my mamy dostęp do naszych środków ustalając trudne hasło. Więcej informacji jak założyć i zabezpieczyć swój portfel z cyfrową walutą pisaliśmy wcześniej tutaj.

Fajną opcją jest karta MasterCard do konta BitBay to wygodny sposób na dokonywanie płatności bezgotówkowych – online i stacjonarnie. Dzięki niej możesz realizować wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą.

Co ciekawe możemy nawet wypłacać pieniądze jak z normalnego bankomatu dzięki temu że są Bitomaty. Za sprawą tego, że inwestowanie w kryptowaluty staje się coraz popularniejsze to pojawia się coraz więcej urządzeń na rynku, które umożłiwiają bezpośrednie wpłaty i wypłaty cyfrowych walut.

Jak zarabiać na inwestowaniu w kryptowaluty? Możemy handlować na giełdzie lub czekać na wzrost wartości w czasie trzymając cyfrową walutę w portfelu.

Zobacz jakie są aktualnie najpopularniejsze kryptowaluty i którymi warto się zainteresować.