Leasing na Allegro

2 marca 2018 0 Pliki

Leasing na Allegro przez internet, alternatywa dla zakupów za gotówkę dla firm. Według oficjalnych informacji podanych przez Allegro udostępniono dla przedsiębiorców opcję leasingu przy współpracy z LeaseLink specjalizującym się w leasingu online.

Przedsiębiorcy posiadający na Allegro konto Firma mogą zapłacić aplikacją LeaseLink za przedmioty, których cena wynosi od 700 do 60 000 złotych brutto. Usługa leasingu na Allegro zostanie udostępniona wszystkim klientom – przedsiębiorcom, którzy korzystają ze zwykłych kont Allegro, ale także dla tych którzy korzystają z zakupów bez rejestracji.

Przedsiębiorca może sfinansować za pomocą LeaseLinka zakupy w serwisie Allegro, korzystając z pożyczki leasingowej (na okres od 3 do 18 miesięcy) lub leasingu operacyjnego (od 18 do 48 miesięcy).

By skorzystać z leasingu na Allegro trzeba kliknąć opcję “Weź w leasing”. Nastąpi wtedy przekierowanie do aplikacji LeaseLink, gdzie można wybrać parametry leasingu. Przedsiębiorcy od ręki otrzymają także decyzję kredytową oraz dokumenty umowy.

Płatność dokończą w aplikacji LeaseLink – włącznie ze zdalnym zawarciem umowy, bez konieczności składania podpisów i oczekiwania na kuriera (w przypadku pożyczki leasingowej).