Maxthon Cloud Browser

1 stycznia 2017 0 Pliki

Maxthon Cloud Browser to hybrydowa przeglądarka internetowa, ma prosty interfejs i oferuje wygodne, szybkie ładowanie stron www.

Maxthon Cloud Browser

ma standardowe funkcje nowoczesnych przeglądarek: przeglądanie w kartach, blokowanie reklam i wyskakujących okienek, miniatury szybkiego uruchamiania, proxy oraz gesty myszy, synchronizacja ustawień przez internet, praca w chmurze, aliasy wyszukiwarek, ładowanie stron z wyprzedzeniem (DNS prefetching), Multiwyszukiwarkę i wiele innych.

Maxthon to przeglądarka internetowa na Windows, Android i iOS. Aplikacja posiada rozbudowanego systemu filtrów, który pozwala na blokowanie nie tylko reklam, ale także złośliwego kodu i innych zbędnych elementów.

Przeglądarka dysponuje wbudowanym modułem sprawdzania pisowni, także w języku polskim, oraz trybem prywatnym, który gwarantuje, że dane o otwieranych stronach i pobieranych plikach nie będą zapisywane na komputerze.

Do najważniejszych funkcji programu Maxthon Cloud Browser zaliczamy: filtrowanie reklam i okien typu popup, wyszukiwanie zaznaczonego tekstu i otwieranie “nieklikalnych” linków po upuszczeniu ich na stronie, wbudowany podręczny notatnik z zakładkami, chowające się (opcjonalnie) paski narzędzi i pasek eksploratora, przypisywanie aliasów do adresów internetowych, łatwość wypełniania formularzy (np. login+hasło), dodatkowe wyszukiwarki i własny pasek wyszukiwania, duże możliwości konfiguracyjne.

Pobierz Maxthon Cloud Browser na Windows, Android i iOS.


Autor: maxthon
Wersja: darmowa
Rozmiar: 46 MB
Pobierz