Maxthon Cloud Browser

2019-01-01 0 przez Pliki

Maxthon Cloud Browser to hybrydowa przeglądarka internetowa, ma prosty interfejs i oferuje wygodne, szybkie ładowanie stron www.

Maxthon do pobrania na Android i Windows ma standardowe funkcje nowoczesnych przeglądarek: przeglądanie w kartach, blokowanie reklam i wyskakujących okienek, miniatury szybkiego uruchamiania, proxy oraz gesty myszy, synchronizacja ustawień przez internet, praca w chmurze, aliasy wyszukiwarek, ładowanie stron z wyprzedzeniem (DNS prefetching), Multiwyszukiwarkę i wiele innych.

Maxthon to przeglądarka internetowa na Windows, Android i iOS. Aplikacja posiada rozbudowanego systemu filtrów, który pozwala na blokowanie reklam, ale także złośliwego kodu i innych zbędnych elementów.

Maxthon przeglądarka za darmo

dysponuje wbudowanym modułem sprawdzania pisowni, także w języku polskim, oraz trybem prywatnym, który gwarantuje, że dane o otwieranych stronach i pobieranych plikach nie będą zapisywane na komputerze.

Do najważniejszych funkcji programu Maxthon Cloud Browser zaliczamy: filtrowanie reklam i okien typu popup, wyszukiwanie zaznaczonego tekstu i otwieranie „nieklikalnych” linków po upuszczeniu ich na stronie, wbudowany podręczny notatnik z zakładkami, chowające się (opcjonalnie) paski narzędzi i pasek eksploratora, przypisywanie aliasów do adresów internetowych, łatwość wypełniania formularzy (np. login+hasło), dodatkowe wyszukiwarki i własny pasek wyszukiwania, duże możliwości konfiguracyjne. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku pełne wersje.

Pobierz Maxthon Cloud Browser na Windows, Android i iOS. https://www.maxthon.com/