Memory Booster czyszczenie pamięci RAM

2017-06-29 0 przez Pliki

Rizone Memory Booster to darmowe narzędzie do optymalizacji pamięci RAM. Aplikacja w przeciwieństwie do pozostałych tego typu programów nie wymusza zamknięcia danego procesu, lecz zwalnia zasoby poprzez Windows API, wysyłając informację, że można wyczyścić obszar roboczy ze wszystkich procesów. Czynność ta wykonywana jest co kilkanaście-kilkadziesiąt sekund. Częstotliwość łączenia się aplikacji Rizone Memory Booster z systemowym Windows-API zmienia się automatycznie w zależności od ilości aktualnie zajętej pamięci RAM. Memory Booster nie wymaga instalacji i po uruchomieniu działa w obszarze systemowego zasobnika.

Zanim pomyślisz „Nie kolejny wzmacniacz / optymalizator pamięci”, Rizonesoft Memory Booster to nie tylko kolejny wzmacniacz pamięci. I tak, wiem, że wiele firm programistycznych twierdzi, że ma rozwiązanie, aby nigdy więcej nie aktualizować pamięci. Przede wszystkim większość tych firm jest tego pełna, większość opiera się na efekcie placebo, to znaczy, jeśli myślisz, że to zadziała, to zadziała. Ponadto większość z nich spróbuje zoptymalizować system, wypychając pamięć z pamięci RAM.

Rizonesoft Memory Booster nie działa na silniku optymalizacji pamięci placebo i nie zmusi żadnej pamięci do opuszczenia pamięci RAM. Wykona jednak bezpieczne wywołanie interfejsu API systemu Windows, które każe systemowi Windows wyczyścić przestrzeń roboczą wszystkich procesów, zwalniając w ten sposób pamięć, procesy już nie potrzebne (zestaw roboczy czyszczenia procesów). Będzie to robić okresowo, aby poprawić prędkość i stabilność twojego systemu.

Należy pamiętać, że ta metoda nie zwolni dużej ilości pamięci RAM, ale zamiast tego, jak już wspomniano, poprawi stabilność i wydajność komputera. Spowoduje to również usunięcie wycieków pamięci, aw niektórych przypadkach udało się odblokować programy. Ponieważ używa wywołania Windows API, wiesz, że jego uruchomienie jest bezpieczne. Wzmacniacz pamięci będzie teraz wymuszał procesy próbujące pochłonąć całą moc procesora, aby nieco się uspokoić. Będzie skanować wszystkie otwarte procesy; gdy zostanie znaleziony proces o priorytecie powyżej normy, ustawi go na normalność. To z kolei uwolni potrzebną moc obliczeniową.

Pobierz Rizone Memory Booster za darmo Windows 10, 8 i 7 https://www.rizonesoft.com/download/3969/