MoorHunt

2013-03-17 0 przez Pliki

MoorHunt to polski program do wymiany plikami umieszczonymi na kontach pocztowych. Główne cechy programu to duża funkcjonalność i prostota użytkowania. Posiada wbudowane zaawansowane opcje takie jak kreator kont pocztowych czy możliwość przesyłania plików z jednego konta na drugie.

Dzięki możliwości uploadowania plików na grupy nie musimy dzielić dużych plików na mniejsze części. Mając obraz płyty 4 GB może być ciężko upnąć go w całości na konta. Ustalamy rozmiar grupy i plik „dzieli” się na określoną ilość grup. Rozmiar grupy zależy od kont, na które mamy zamiar wrzucać. Upload folderu bez potrzeby pakowania. Bez problemu możemy wrzucić składankę ulubionych MP3 bez ich pakowania, a później odzyskać tylko te, które nas interesują bez potrzeby pobierania całości. Usprawnione systemy downloadu i uploadu. Zadania można podtrzymywać, zatrzymywać, wznawiać, poprawione zostały systemy multidownloadu / multiuploadu. Osoby z dobrymi łączami powinny być zadowolone.

Dodany został system downloadu za pomocą protokołu IMAP jak i również sprawdzania segmentów, który znacznie przyspieszył. Nie jest on dostępny dla każdego hosta. Dodana została możliwość tworzenia kilku baz kont a nie jak wcześniej jednej dużej bazy. Program został przepisany od podstaw, zostały zastosowane nowe i lepsze metody optymalizacji, wycieki pamięci nie powinny się zdarzać. Sprawdacz proxy nie tylko sprawdza czy wybrana paczka z serwerami proxy działa, ale również mierzy czas odpowiedzi serwera, podaje kraj pochodzenia oraz sprawdza poziom anonimowiści tego serwera (anonymous, elite, transparent, distorting). Podtrzymywanie(dl, ul), segment(y) w momencie pobierania z jednego segmentu MoorHunt podłącza się do następnego i pobiera go z ograniczoną prędkością, by w momencie pobierania poprzedniego segmentu, nowy mógł momentalnie wystartować z maksymalną prędkością. Obsługa captcha brodherhood(przepisywanie tokenów) wstępnie dla skrzynki walla.