NETGEAR Genie – program do monitorowania i kontroli internetu

2019-02-06 0 przez Pliki

NETGEAR Genie to program do monitorowania i kontroli internetu oraz zarządzania siecią internetową. Dzięki aplikacji możemy monitorować i kontrolować swoją domową sieć z komputera PC, Mac lub smartfonu. Za pomocą program NETGEAR Genie można dzielić się plikami i wykonywać strumieniowe transmisje muzyki lub filmów wideo, diagnozować i naprawiać usterki w sieci, ustawiać kontrolę rodzicielską.

Pobierz program do kontroli sieci NETGEAR Genie aplikacje do smartfonów i tabletów – iOS i Android

  • Możliwości aplikacji Genie…
  • Manager sieci domowej
  • Zapewnia kompatybilność każdej drukarki z AirPrint umożliwiając wydruk z iPad lub iPhone
  • MyMedia—znajdywanie i odtwarzanie plików multimedialnych w sieci domowej
  • EZ Mobile connect—skanowanie kodu QR (quick response) do łączenia się z siecią domową
  • Dla urządzeń PC, Mac, iPhone, iPad i Android
  • Zob. wykaz współpracujących routerów

NETGEAR Genie – program do monitorowania i kontroli internetu

NETGEAR genie to program do monitorowania internetu, który w nieskomplikowany sposób potrafi pozbyć się problemów z bezprzewodowym dostępem do internetu oraz umożliwia korzystanie z wielu funkcji routera.

Dobry program do kontroli rodzicielskiej. Dostępne funkcje umożliwiają między innymi uruchomienie kontroli rodzicielskiej w celu śledzenia treści przeglądanych w sieci przez niepełnoletnich członków rodziny. Możemy również w dowolnym momencie odciąć dostęp do internetu każdemu użytkownikowi. Netgear Genie dostępny jest m.in. w routerach WNDR3700, WNDR3800, WNDR4000, WNDR4500, DGND3700. Aplikacja do kontroli internetu wykrywa wszystkie routery marki Netgear i działa z każdym modelem.

Pobierz NETGEAR Genie – program do monitorowania i kontroli internetu na komputer PC, Mac lub smartfon z Android lub iOS.