Nielimitowany internet w T-Mobile na kartę, abonament i MIX

6 grudnia 2019 0 Pliki

Nielimitowany internet w T-Mobile na kartę, abonament i MIX. Promocja na 2 tygodnie z okazji świąt od dziś w aplikacji Mój T-Mobile nielimitowany internet mobilny za darmo.

Promocja T-Mobile została przygotowana z myślą o osobach korzystających z oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych, jak i małych oraz średnich firm, na kartę oraz MIX. Operator przygotował prezent dla swoich klientów, by ułatwić im kontakt z najbliższymi oraz dzielenie się informacjami i życzeniami w tym wyjątkowym okresie w roku.

Jak włączyć promocję nielimitowany internet w T-Mobile za darmo? Można to zrobić tylko z poziomu aplikacji mobilnej mój T-Mobile, wystarczy ją uruchomić, wybrać numer telefonu, na którym chcemy korzystać z promocji, później tylko skorzystać z przycisku dodawania usług i przejść do zakładki – Pakiety Internetu, opcja – Nielimitowany internet na Święta, po czym aktywujemy ją i możemy zacząć już cieszyć się darmowym internetem przez dwa tygodnie.

Darmowy nielimitowany internet bez limitu gigabajtów w T-Mobile, ale z ograniczeniem prędkości do 20 Mb/s przy danych pobieranych oraz 10 Mb/s przy danych wysyłanych. Ograniczenie to działa w ofertach na abonament , jak i w ofertach MIX i na kartę.