Night in the Woods za darmo

2020-12-27 0 przez Pliki

Gra Night in the Woods za darmo do pobrania pełna wersja na Epic Games Store. Gra ma być dostępna 27.12 od godziny 17 przez 24 godziny.

Night in the Woods to przygodowa gra akcji z gatunku questów, która zawiera dziesiątki postaci i mnóstwo rzeczy do zrobienia w bujnym, tętniącym życiem świecie.

Porzuciła studia Mae Borowski wraca do domu, do rozpadającego się dawnego górniczego miasta Possum Springs, próbując wznowić swoje bezcelowe życie i ponownie nawiązać kontakt z przyjaciółmi, których zostawiła. Ale sprawy nie są takie same. Dom wydaje się teraz inny, a jej przyjaciele urosli i zmienili się. Liście opadają, a wiatr staje się zimniejszy. Kiedy gaśnie światło, dzieją się dziwne rzeczy.

I coś jest w lesie.

NIGHT IN THE WOODS do pobrania

to gra przygodowa skupiająca się na eksploracji, fabule i postaci, zawierająca dziesiątki postaci do spotkania i wiele do zrobienia w bujnym, tętniącym życiem świecie. Po udanym Kickstarterze tworzy go Infinite Fall, zespół Alec Holowka (Aquaria), Scott Benson (Late Night Work Club) i Bethany Hockenberry.

Pobierz Night in the Woods za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/sales-and-specials/holiday-sale