Kilometrówka Ewidencja Pojazdów

2020-01-01 0 przez Pliki

Kilometrówka Ewidencja Pojazdów to program, który służy do rozliczania przebiegu pojazdów, jakich nie można ująć w ewidencji środków trwałych, a są wykorzystywanych do prowadzonej działalności gospodarczej. Aplikacja pozwala na tworzenie ewidencji długości przejazdu samochodu, faktur za zakupione paliwo oraz wykonane remonty. Ponadto możliwe jest generowanie wydruków raportów i innych zestawień np. statystyk miesięcznego zużycia przez określony pojazd paliwa.

E-kilometrówka to narzędzie stworzone z myślą o intuicyjnym prowadzeniu ewidencji gospodarczej pojazdu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz mobilnego dostępu do swoich kilometrówek to nie mogłeś lepiej trafić. Aplikacja pozwala na kompleksowe podejście do wymogu prowadzenia ewidencji, ale jednocześnie stawia na wizualny minimalizm, żebyś nie tracił czasu na dotarcie do wymaganej funkcji.

Jak prowadzić ewidencję przebiegu pojazdu, aby odliczyć 100% VAT i kosztów?

Samochody osobowe, nawet wtedy gdy stanowią majątek firmowy, co do zasady nie pozwalają przedsiębiorcy na pełne odliczenie VAT oraz zaliczenie wydatku do kosztów uzyskania przychodów. Generalnie aby uzyskać prawo do pełnego odliczenia, w obu podatkach – zarówno VAT, jak i PIT – wymagana będzie ewidencja przebiegu pojazdu (kilometrówka).

Pobierz program on-line do prowadzenia ewidencji przebiegu https://e-kilometrowka.pl/