Pandora Recovery

2016-02-18 0 przez Pliki

Pandora Recovery to darmowy program do odzyskiwania skasowanych plików z twardych dysków, pamięci flash, pendrive’wów, etc.

Posiada również opcję przeskanowania całego dysku sektor po sektorze celem odnalezienia i odzyskania skasowanych plików nawet po sformatowaniu dysku.

Pandora Recovery – Znajdź i odzyskaj skasowane pliki dowolnego typu za darmo. Używaj tej wersji, jeśli usunięte pliki znajdują się na karcie pamięci, dysk twardy, średniej lub innego dysku zewnętrznego.

Po usunięciu pliku w systemie plików FAT32 lub systemu plików NTFS, jego zawartość nie jest usuwane z dysku, ale tylko w odniesieniu do danych w pliku File Allocation Table lub Master File Table jest oznaczone jako usunięte. Oznacza to, że może być w stanie odzyskać skasowane pliki, lub aby był on widoczny dla systemu plików ponownie.

Pandora Recovery

Wyszukiwanie usuniętych plików
Szukaj usuniętych plików – Kliknij obrazek, aby powiększyć
Pandora Recovery pozwala na znalezienie i odzyskanie odzyskania usuniętych plików z NTFS i FAT sformatowany, niezależnie od ich rodzaju – można odzyskać zdjęcia, piosenki, filmy i dokumenty . Darmowy program do odzyskiwania Pandora Recovery skanuje dysk twardy i zbudować indeks istniejących i usuniętych plików i katalogów (folderów) na dowolnym dysku logicznego komputera z obsługiwanym formacie. Po zakończeniu skanowania użytkownik ma pełną kontrolę nad tym, które pliki do odzyskania i jaki docelowy je odzyskać. Można przeglądać hierarchię istniejących i usuniętych plików, lub można użyć funkcji wyszukiwania, aby znaleźć usunięty plik jeśli pamiętasz co najmniej jedną z następujących czynności:
– nazwa pełna lub częściowa plików
– rozmiar pliku,
– datę utworzenia pliku, lub
– datę złożenia ostatniego dostępnego

na dodatek, Pandora Recovery darmowy program do odzyskiwania pozwala na podgląd skasowanych plików określonego typu (zdjęcia i pliki tekstowe) bez wykonywania odzysku. Ta cecha staje się naprawdę ważne, jeśli są zmuszeni do odzyskiwania skasowanych plików na tym samym dysku. Obecnie można przeglądać pliki o typy plików, kilka obrazów (BMP, GIF, JPG, PNG, ICO, TIF, TGA, PCX, WBMP, WMF, JP2, J2K, JBG, JPC, PGX, PNM, RAS, CUR) oraz kilka tekstu typy plików (TXT, LOG, INI, BAT, RTF, XML, CSS). Szybkie Viewer umożliwia podgląd zawartości pliku jako tekst, jeśli nie może znaleźć odpowiedni dla niego widza. Aby korzystać z szybkiego podglądu można wybrać plik i usunięty lub kliknij ikonę Przeglądarka Krótki lub kliknij prawym przyciskiem myszy na usuniętego pliku i wybierz „Quick View”. Quick View następnie wyświetlić podgląd usuniętego pliku.