PC Image Editor

2017-01-01 0 przez Pliki

PC Image Editor to darmowy edytor graficzny, który służy jako program do modyfikowania zdjęć cyfrowych zapisanych w różnych formatach. Program posiada opcje do ustawiania odpowiedniego poziomu jasności, kontrastu, saturacji, gammy, barwy oraz oświetlenia. Program posiada też inne niemniej przydatne opcje do zmiany kanału RGB oraz ustawiania zdjęcia w formie negatywu lub w odcieniach szarości.

PC Image Editor

jest zaprojektowany, aby był łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Jest to produkt dla amatorów i profesjonalistów (którzy są w pośpiechu). To bardzo intuicyjne darmowe oprogramowanie obsługuje dużą gamę formatów, które pozwala na edycję ogromnej liczbę obrazów i zapisać go w dowolnym formacie jaki chcesz. PC Image Editor jest wyposażony w zwykły zestawem operacji na plikach, wraz z niektórymi opcjami edycji na nieco wyższym poziomie i dopasowaniem kolorów na zdjęciach.

Żyjemy w świecie wizualnym, większość z nas po prostu więdną dala gdybyśmy mieli stracić naszą wizję. Dlaczego więc nie upewnij się, że to co widzimy to, co chcemy zobaczyć Istnieje tak wiele zdjęć w internecie i prawdopodobnie w komputerze też, co chcesz, ale nie jest tak, że jedna mała skaza, która psuje go. Co jest potrzebne, więc jest PC Image Editor , który jest darmowy edytor grafiki. Jest pakowany z dobrym wiele funkcji, tak wiele w rzeczywistości, że jest prawie tak dobry jak produkt profesjonalny, a więc jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla amatorów, którzy chcą poszerzyć swoje wrażenia wizualne i pracować jako profesjonalny fotografii i edycji obrazów programu ,

Edycja zdjęć z regulacją i filtry
PC Image Editor jest zaprojektowany, aby był łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Jest to produkt dla amatorów i profesjonalistów (którzy są w pośpiechu). To bardzo intuicyjne kawałek oprogramowania do edycji obrazu obsługuje dużą gamę formatów, które pozwala na edycję ogromną liczbę obrazów i zapisać go w dowolnym formacie chcesz.
Zaczynając od samego dołu, PC Image Editor jest wyposażony w kilka opcji edycji nieco wyższym poziomie i dopasowanie kolorów na zdjęciach; stosowanie filtrów, takich jak barwa, inwertowany, kolorowania, mozaiki, Wirówka, płaskorzeźba; obroty; Perspektywy i pochylenia; rozmycie obrazu; wyostrzenie obrazu; zmiana rozmiaru obrazu i jeśli kiedykolwiek chcesz zrobić ręce pracy w dostosowywaniu swoich obrazów.

Główne cechy PC Image Editor:
Można zarówno Import i eksport różnych formatów graficznych, takich jak BMP, GIF, JPG, TIFF, PCX, PNG, TGA, J2K, WMF, EMF, oraz RAS poprzez Editor PC obrazu . Podczas gdy jesteś na to, można również stosować 15 filtrów i efektów, takich jak Blur, Sharp, Add Noise, rozlane, Mozaika, Wirówka, płaskorzeźba, i wiele, wiele innych.
Efekty obrazu jak Obrót o 90 °, 180 ° i arbitralne, obrót w poziomie iw pionie, perspektywa, pochylanie, a inne są bardzo łatwe w użyciu i produkować tylko bardzo wysokiej jakości rezultaty.
Będziesz miał 11 poleceń dostosowawcze takie jak poziom Auto, Auto kontrast, jasność, kontrast, gamma Channel, odcień, nasycenie, RGB Channel, inwertowany, pokolorować i itp z redakcji PC obrazu .
Wspieranie Scanner przyniesie dany papier-zeskanowane dokumenty bezpośrednio i sprawiają, że gotowy do retuszu.

Wolne oprogramowanie do edycji zdjęć
Wystarczy pamiętać, że PC Image Editor jest jako freeware dla prywatnych, komercyjnych i edukacyjnych (w tym organizacji non-profit).