Raty Od.nowa limit odnawialny na Allegro

9 października 2018 0 Pliki

Raty Od.nowa limit odnawialny na Allegro który działa podobnie jak ten w koncie osobistym. Każda spłata raty odnawia dostępne środki. Allegro.pl razem z Bankiem BGŻ BNP Paribas udostępniły za 0 zł usługę limitu odnawialnego. RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%. 

Limitem zapłacisz za przedmioty, które dostępne są w ratach ZERO (lub gdy co najmniej połowa wartości koszyka będzie objęta ratami ZERO). Minimalna wartość transakcji w Ratach Od.nowa to 100 zł a maksymalna – 4 500 zł.

Od 8 października, usługa działa testowo dla zakupów w ramach kategorii Sport i Turystyka.

Żeby skorzystać z kredytu należy wypełnić odpowiedni wniosek na Allegro. Dostępny jest skrócony proces weryfikacji, z wykorzystaniem danych, które klienci wcześniej wprowadzili zakładając konto. Po sprawdzeniu klienta w BIK, bank przekazuje informację o wysokości dostępnego limitu. Klient samodzielnie potwierdza z jakiej jego wysokości chce skorzystać oraz podpisuje umowę online.

– Raty Od.nowa to wygodny, a co najważniejsze bezpłatny dostęp do dodatkowych środków. Dzięki nim nasi klienci nie muszą rezygnować z zakupów ani przechodzić skomplikowanych procedur związanych z uzyskaniem tradycyjnych pożyczek – mówi Maciej Biniek, dyrektor ds. płatności w Allegro. – Nikt z nas nie lubi wypełniać długich formularzy, a potem martwić o to, żeby sprawnie zarządzać zobowiązaniami w różnych instytucjach. Sukces rat zero zainspirował nas do wypracowania rozwiązania, w którym formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu, że całość procesu odbywa się bezpośrednio na naszej platformie, klienci będą mogli bez problemu zarządzać swoimi finansami. Podobnie jak niedawno ogłoszona usługa Allegro Smart!, nasz produkt jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które regularnie kupują na Allegro. To pewność, że na koncie zawsze mamy środki, które pomogą np. sfinansować nieprzewidziane wydatki – dodaje.