redsn0w

2012-11-08 0 przez Pliki

redsn0w to program służący do przeprowadzenie tzw. jailbreak najpopularniejszych urządzeń firmy Apple – telefonów iPhone 2G/3G/3GS (ze starą wersją bootroma) oraz odtwarzaczy iPod Touch 1G/2G/3G. Aplikacja umożliwia obsługę z oprogramowaniem iPhoneOS w wersji 3.1.3.

RedSn0w

narzędziem Jailbreaking można uznać odcinkowych narzędziem Jailbreaking. Chociaż istnieje wiele programów Jailbreaking tam, RedSn0w jest jednym z narzędzi, które zostały zaktualizowane konsekwentnie przez lata, podczas gdy inne narzędzia Jailbreaking od tego czasu zniknął z egzystencji. Nie powinno być zaskoczeniem, że z powodu tego faktu RedSn0w jest prawdopodobnie najbardziej znanym narzędziem Jailbreaking.

RedSn0w rzeczywiście ewoluowała z narzędzia Jailbreaking QuickPwn , który był jednym z pierwszych narzędzi Jailbreaking wykorzystywane Jailbreak 2nd generacji iOS. Obecnie RedSn0w mogą być wykorzystane do Jailbreak prawie wszystkie wersje firmware iPhone, iPod Touch i iPad.

Jedną z największych korzyści dla redsn0w jest to, że krzyż jest kompatybilny zarówno z systemem Mac OS X i Windows. W przeszłości niektóre narzędzia Jailbreaking (przykład: PwnageTool i Sn0wBreeze) zostały specyficzny system operacyjny, a to naprawdę ograniczyły userbase tego narzędzia. RedSn0w jest zawsze dostępny dla systemów Mac OS X i Windows w tym samym czasie, więc nie ma grupa użytkownika pozostaje w ciemności.

Jeszcze inną zaletą narzędzia RedSn0w Jailbreaking jest to, że obejmuje wiele dodatkowych cech. Obecnie RedSn0w naprawdę to przejdź do narzędzia za wszystko Jailbreaking powiązane. To pozwala zaoszczędzić plamy SHSH , tworzyć własne IPSW (pliki firmware), naprawić Recovery Mode pętle i wiele więcej. Jeśli myślisz o Jailbreaking swój iPhone, iPod touch lub iPad, RedSn0w byłoby narzędzie wyboru.
RedSn0w jest kompatybilny z niemal wszystkich pokoleń iPhone, iPod Touch i iPad wersji oprogramowania działa przez całą drogę z powrotem do iOS 3. Można również zapoznać się z urządzeniami i wersjami firmware RedSn0w obsługuje obecnie poniżej. Należy pamiętać, że będziemy aktualizować tabelę kompatybilności redsn0w, gdy nowe wersje redsn0w uwalniane są do zapewnienia, że ​​jest zawsze aktualne.