Roomeon 3D-Planer

2016-01-04 0 Pliki

Roomeon 3D-Planer to darmowy program do projektowania i aranżacji wnętrz na system Windows i Mac. Zadaniem programu jest zaprojektowanie mieszkania, a także wyposażenie jego pomieszczeń w niezbędne elementy typu meble czy urządzenia RTV i AGD. Oferuje możliwość modyfikowania i projektowania mieszkania w czasie rzeczywistym, a także dzięki wbudowanej, zaawansowanej nawigacji, pozwala na wirtualne zwiedzanie utworzonego mieszkania w widoku trójwymiarowym. Stworzony przez nas projekt możemy wysłać na serwer producenta i udostępnić na jego stronie internetowej. Ponadto użytkownicy mogą wykonać zrzuty ekranowe z widoku 3D i opublikować je w sieci.

3D-Planer Roomeon

to program do projektowania wnętrz i architektury dla tych, którzy po prostu chcą, aby utworzyć dom swoich marzeń w wirtualnym świecie.

Ta aplikacja tworzy w perspektywie trójwymiarowej, renderowania funkcji inteligentnego i realistycznym oświetleniem i systemem cieni. Wszystko to zapewnia profesjonalne rezultaty w przygotowywaniu i reprodukcji swoich projektów dekoracyjnych.

Inną unikalną 3D-Planer Roomeon jest to, że katalog obiektów jest całkowicie on-line, co oznacza, że ​​masz dostęp do wszystkich nowych elementów dodanych w czasie rzeczywistym. Niektóre z obiektów dostępnych w tym katalogu są oparte na rzeczywistych produktów i prezentowanych linki do zakupu tych materiałów.

3D-Planer Roomeon posiada dużą i szeroką gamę profesjonalnych narzędzi, aby utworzyć lub odtworzyć środowisk z taką wiernością, jak to możliwe. Kluczową cechą tego programu jest jego natywne wsparcie dla widoków 3D, co sprawia, że ​​konstrukcja znacznie bardziej naturalne przestrzenie.

Program obejmuje również stosowanie prawie doskonałych efektów świetlnych. Zarówno światło emitowane przez lampę na promienie słoneczne wpadające przez okna wpływają cienie każdy element dodany do projektu – w tym postrzeganiu gradientów.

Renderowania scenariuszy wykonywanych przez 3D Plan Roomeon się stopniowo, to znaczy, że dzieje się w zależności od drogi widzenia Narysowane przez rośliny. W ten sposób czas oczekiwania na ładowanie otoczenia jest mniejsza, ponieważ nie zachodzi potrzeba, aby przetworzyć całe sceny na raz.

Inną cechą tego oprogramowania jest jego próba zapewniają najprostszy i najbardziej intuicyjny użytkowania. Do tego, że są trzy różne sekcje. W pierwszej, “Ślad”, można tworzyć, edytować i przeglądać planu na środowisko, który jest tworzony.

W “Walls & Floors”, można określić strukturę scenariuszy, wybierając i dodając ściany i podłogi. Wreszcie w “Obiekty” wybrać obiekty, które będą częścią projektu dekoracji.

Elementy sterujące wkładane w zakładzie (takie jak obrót, przenieść i rozwinąć), konfiguracji systemu oświetlenia, opcje usług aplikacji (wskazanie braku przestrzeni i kontaktu ze ścianami, na przykład) i mechanizmy konfiguracji nawigacji są dostępne z paska menu w górnej części ekranu.

W dolnej części złącza, można zbadać katalog przedmiotów dekoracyjnych. Po wybraniu elementu, szczegóły tego elementu są wyświetlane w prawej kolumnie. Aby dodać produkt do zakładu, po prostu przeciągnij i upuść go w pożądanym środowisku stworzonym miejscu.

Darmowy program do projektowania i aranżacji wnętrz 3D-Planner Roomeon jest dość kompletny. W nim znajdziesz kilkadziesiąt kategorii i wiele przedmiotów, takich jak nożyczki, długopisy, komputery, krzesła, kanapy, stoły, półki, dywany, lampy, obrazy, zegary ścienne, kosze na śmieci, smartfony, kina domowego, telewizory, garnki rośliny, sprzęt, urządzenia kuchenne, szafy i wiele innych.


Autor: Roomeon
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 53 MB
Pobierz