SRWare Iron przeglądarka przyszłości

2019-01-01 0 przez Pliki

SRWare Iron przeglądarka przyszłości słynie z prywatności i bezpieczeństwa. Całkowicie darmowa przeglądarka internetowa bazująca na Google Chrome. W tej wersji znajdziemy lepsze ustawienie prywatności, głównie chodzi o blokowanie niechcianych treści z różnych stron internetowych. Blokowane są wyskakujące okienka z bannerami napisane w JavaScript. Przeglądarka obsługuje HTML 5, które z czasem coraz częściej będzie widoczne na stronach. SRWare Iron oferuje również tryb Incognito, dzięki któremu użytkownik może bezpiecznie przeglądać strony na których skrypty śledzące oraz pliki cookie nie będą działały.

SRWare Iron

Przeglądarka przyszłości – w oparta na kodzie źródłowym „Chromium” – bez żadnych problemów z prywatnością i bezpieczeństwem Chrome zadowoleni z bardzo szybkiego renderowania miejscu, eleganckie wzornictwo oraz innowacyjne funkcje. Ale to także dostaje krytyka ze specjalistami w zakresie ochrony danych, z powodów takich jak stworzenie unikalnego identyfikatora użytkownika lub nadsyłania prac do Google, aby wygenerować sugestie. SRWare Iron jest prawdziwą alternatywą. Przeglądarka oparta na chromie i oferuje te same funkcje jak Chrome – jednak bez punktów krytycznych, które uderzają w prywatność w internecie. Możemy zatem stworzyć przeglądarkę, z jaką można teraz korzystać z innowacyjnych funkcji, nie martwiąc się o swoją prywatność. Chcemy, aby nasi użytkownicy mogą wziąć udział w naszej pracy i sprawiają, że przeglądarkę można pobrać bezpłatnie pod nazwą SRWare Iron na Windows, Mac, Linux i Android. https://www.srware.net/iron/

Pobieranie z chomikuj za darmo. Dostępna jest także wersja przenośna nie wymagająca instalacji SRWare Iron Portable tutaj.