VPNhub darmowy VPN od PornHub

25 maja 2018 0 Pliki

VPNhub darmowy VPN od PornHub który chce, aby twoje działania związane z oglądaniem filmów dla dorosłych pozostały prywatne.

PornHub uruchomił swoją własną usługę VPN z “darmową i nieograniczoną przepustowością”, która pomaga oderwać wzrok od przeglądania Internetu.

VPNhub 

usługa VPN serwisu PornHub jest dostępna zarówno na platformy mobilne, jak i na komputery stacjonarne, w tym na systemy Android, iOS, MacOS i Windows.

VPN lub Virtual Private Network pozwala użytkownikom anonimowo przekazywać dane, unikać blokowania lub śledzenia witryn internetowych na poziomie ISP i utrzymuje prywatność przeglądania poprzez szyfrowanie danych, nawet gdy jesteś w publicznych połączeniach Wi-Fi.

VPNhub obiecuje, że nigdy nie będzie przechowywać, gromadzić, sprzedawać ani udostępniać danych osobowych stronom trzecim w celach marketingowych, reklamowych lub badawczych.

Ponieważ niektóre rządy, w tym Wielka Brytania, regulują treści dla dorosłych online, uruchomienie usługi VPN przez Pornhub ma sens.

VPNhub jest dostępny w krajach na całym świecie z wyjątkiem Birmy / Myanmaru, Kuby, Iranu, Korei Północnej, Sudanu i Syrii, z powodu zakazu nałożonego przez rząd USA.

Użytkownicy mobilni (zarówno iOS, jak i Android) mogą pobierać i używać aplikacji VPNhub za darmo, natomiast użytkownicy komputerów stacjonarnych (MacOS i Windows) muszą kupić konto premium.

Możesz także uaktualnić darmowe konto do subskrypcji premium za 13 USD miesięcznie lub 90 USD za cały rok, co eliminuje reklamy, zapewnia szybsze połączenia i otwiera “serwery z wielu różnych krajów”.

Możesz spróbować premium VPNhub, korzystając z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.