Wkuwacz

22 października 2012 0 Pliki

Wkuwacz to program ułatwiającym naukę słówek. Może być użyty do praktycznie dowolnego języka. Podstawową zaletą programu jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu edytor, dzięki któremu można tworzyć własne zestawy słówek.

Wkuwacz jest darmowym programem ułatwiającym naukę słówek. Może być użyty do praktycznie dowolnego języka. Podstawową zaletą programu jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu edytor, dzięki któremu można tworzyć własne zestawy słówek.

Wkuwacz może być użyty na komputerach biurkowych (np. WinXP) jak też PocketPC.

Program wyświetla słowa z wybranego przez Ciebie zestawu. Po wciśnięciu przycisku Pokaż odpowiedź … zobaczysz tłumaczenie danego słówka.

Pasek widoczny tuż nad przyciskiem określa Twój poziom znajomości aktualnego zestawu słówek

Ekran z odpowiedzią zawiera trzy przyciski (dobrze, średnio, źle ) pozwalające Ci określić Twój poziom znajomości danego słówka. Oczywiście słówka, które znasz gorzej, będą się pojawiać częściej 🙂

Edytor pozwala bardzo szybko utworzyć własny zestaw słówek.

Podczas wpisywania wystarczy określić takie parametry jak: question (zadawane przez program pytanie), answer (podawana przez program odpowiedź) oraz probability (pozwala określić jak często początkowo ma pojawiać się dane słówko; spokojnie można zostawić puste…).


Autor: Daniel Dusiński
Wersja: 1.8.6
Rozmiar: 0.23 MB
Pobierz