Pazera Free MP4 to AVI Converter

2017-01-22 0 przez Pliki

Pazera Free MP4 to AVI Converter to konwerter plików MP4, M4V i MP4V do AVI lub MPEG. MP4 do AVI, MP4 do MPG.

Konwersja filmów z Pazera Free MP4 to AVI Converter jest programem konwertującym pliki MP4, M4V i MP4V do formatu AVI lub MPG (MPEG-1/2). Pliki MP4 są powszechnie wykorzystywane w internetowych serwisach wideo (YouTube), przenośnych odtwarzaczach (iPod, PSP), telefonach (iPhone), kamerach i innych urządzeniach. Niestety, wiele odtwarzaczy i programów do obróbki wideo nie obsługuje formatu MP4. W takim przypadku konieczna jest konwersja plików MP4 do bardziej popularnego formatu, np. do AVI lub MPG.

Pazera Free MP4 to AVI Converter

Darmowy program konwertujący pliki MP4, M4V i MP4V do formatu AVI lub MPG (MPEG-1/2). Pliki wideo wygenerowane przez program można odtwarzać na większości urządzeniach przenośnych (iPhone, iPad, Samsung Galaxy itp.), mogą być też zaimportowane w większości programów do obróbki plików wideo (m.in. Windows Movie Maker).

Darmowy program do konwersji MP4 na AVI jest dostępny w wersji 32 i 64 bitowej. Proces konwersji w wersji 64 bitowej jest szybszy o kilka do ok. 25% (w zależności od wybranego kodera wideo) w porównaniu z wersją 32 bitową.

Program do konwersji MP4 na AVI jest całkowicie bezpłatny do zastosowań domowych i komercyjnych. Pobierz Pazera Free MP4 to AVI Converter na Windows.