AOMEI Backupper

2017-01-02 0 Pliki

AOMEI Backupper Standard Free to darmowy program do backupu danych i ochrony systemu przed utratą plików na komputerach stacjonarnych i laptopach.

Odczuwasz lęk przed utratą danych? Martwisz się co stanie się w przyszłości? Wykonaj backup systemu, wypadki się zdarzają przywrócić dyski i pliki z powrotem natychmiast. Aomei Backupper Standard Free to tworzenie kopii zapasowych, synchronizacji, odzysk i klon oprogramowania, nawet jeśli nie jesteś ekspertem IT. Dopóki Aomei Backupper Standard Free spełnia twoje wymagania, możesz go bezpłatnej używać na komputerach w środowiskach domowych.

AOMEI Backupper Standard Free możne wykonać kopie zapasową i przywracanie dysków (w tym dysków Systemowych), partycji, plików i folderów. Daje możliwość zaplanowania, automatyczne, przyrostowe i różnicowe kopie zapasowe. Funkcja o nazwie “Universal Restore” umożliwia migrację systemu operacyjnego dla komputerów fizycznych lub maszyn wirtualnych o innej konfiguracji sprzętowej systemu i danych kopii zapasowych wykorzystują technologię VSS przez Microsoft, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych bez przerywania uruchomione aplikacje. ] Oprogramowanie może utworzyć bootowalny odzyskiwania dysku optycznego (lub tylko jego obraz ISO) albo w oparciu Linux lub Windows PE (zarówno starszych BIOS lub UEFI – startowego ).

AOMEI Backupper Standard Free

– System tworzenia kopii zapasowych i tworzy obraz systemu do utrzymania Windows i aplikacji bezpiecznymi.
– Kopia zapasowa całego dysku twardego (HDD) , SSD lub określone partycje , aby utworzyć plik obrazu.
– Kopii zapasowej lub synchronizować swoje najważniejsze pliki i foldery w sposób regularny.
– Ustaw i zapomnij o automatycznej kopii zapasowej , przyrostowych kopii zapasowych / mechanizm różnicowy , aby zaoszczędzić czas i przechowywanie.
– Clone mniejszy dysk na większy dysk twardy o uaktualnieniu dysku lub klonu HDD na SSD w celu zwiększenia wydajności.
–  Dodane w czasie rzeczywistym synchronizacji plików : monitoruje zmiany plików i synchronizację nowych dodawane, modyfikowane lub skasowanych plików ze źródła do celu drogi, jak tylko wystąpiła zmiana.


Autor: Aomei
Wersja: free
Rozmiar: 83 MB
Pobierz