ArtRage aplikacja do malowania

2020-01-01 0 przez Pliki

ArtRage aplikacja do malowania na telefon Android do pobrania za darmo. Narzędzie umożliwiające malowanie obrazów na smartfonie. ArtRage doskonale imituje na ekranie podstawowe techniki malarskie i rysunkowe. Do wyboru mamy różne faktury tła, możemy obracać kartkę, przybliżać i oddalać, wszystko jak w rzeczywistej pracowni plastycznej. Gotowy rysunek można zapisać w formacie jpg, bmp, png, a nawet Photoshopowym psd. W zależności od szybkości ruchu np. pędzlem, wybrana barwa nakładana jest z różną intensywnością. Możliwe jest również realistyczne mieszanie barw. Dzięki temu malując np. „farbą olejną” obraz tworzy się podobnie jak ma to miejsce w rzeczywistości.

Dane techniczne: 32/64-bit, Android 4.0 lub nowszy, działa na telefonach, tabletach i Chromebookach. ArtRage obsługuje funkcje Samsung S-Pen na kompatybilnych urządzeniach. Cały zestaw narzędzi artysty na urządzeniu z Androidem.

Zmień swoje urządzenie z Androidem w cyfrowe studio sztuki z pełną gamą znanych narzędzi, które zasilą Twoją kreatywność! ArtRage to płótno z gęstymi olejkami i delikatnymi akwarelami, szkicownik z pełnym zestawem ołówków, kartka papieru ze stosem kredek woskowych i więcej, wszystko w jednym.

  • Pracuj jak artysta dzięki narzędziom symulującym rzeczywistość.
  • Eksperymentuj z teksturami i kolorami przez mieszanie i rozmazywanie farby.
  • Szkicuj ołówkami cieniującymi i precyzyjnymi piórami z tuszem, które są automatycznie wygładzane.
  • Wyeksportuj swoje obrazy, aby udostępnić je online.
  • Działa świetnie z S-Pen na kompatybilnym urządzeniu Samsung!

ArtRage to idealne narzędzie twórcze dla wszystkich urządzeń z Androidem, aplikacja, która zamienia ekran w płótno i pozwala rozpocząć tworzenie arcydzieła.

Pobierz ArtRage aplikacja do malowania https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ambientdesign.artrage.playstore