Diet&Training by Ann Dieta Trening Anny Lewandowskiej

2020-01-06 0 Pliki

Diet&Training by Ann: Dieta Trening Anny Lewandowskiej aplikacja na telefon do pobrania za darmo Android i iPhone. Treningi fitness dopasowane do Twoich możliwości oraz smaczna i zbilansowana dieta złożona z dań, które lubisz. Każdy trening możesz pobrać na swój telefon.

Aplikacja Diet & Training by Ann

 Żona Roberta Anna Lewandowska trener personalny online, teraz do zrobienia treningu nie potrzebujesz Internetu, odtwarzacza DVD czy komputera! Wystarczy ściągnąć wybrany tydzień treningowy na swój telefon, a potem ćwiczyć z Anną Lewandowską nawet na wakacjach.

  To jedyna w Polsce aplikacja do treningu i diety, która łączy plan żywieniowy z treningami!

Aplikacja Anna Lewandowska ile kosztuje już na starcie dostajesz 10 programów treningowych o różnej intensywności. To nieduża cena za takie ułatwienie życia. Treningi i dieta są rozpisane na każdy dzień w miesiącu.

  W aplikacji Anny Lewandowskiej otrzymujesz codzienne motywacyjne wsparcie i zdrowy styl życia staje się łatwy.

Diet & Training by Ann to indywidualnie dopasowana fit dieta oraz proste treningi Anny Lewandowskiej na telefonie. Fit dieta czyli sama wybierasz co będziesz jeść. Plan treningowy dla każdego to ćwiczenia na różnych poziomach trudności.

Ćwiczenia i proste przepisy pod okiem Anny Lewandowskiej, z którymi osiągniesz swoje fitness cele w prosty i przyjemny sposób.

Nie masz ochoty na ciągnące się w nieskończoność, wykańczające treningi na siłowni? Sztywne grafiki w klubach fitness i zajęcia dopasowane do ogólnego poziomu grupy? Diety oparte na wiecznym liczeniu kalorii i ciągłym odmawianiu sobie kulinarnych przyjemności? Dożywotni dostęp diet by ann za darmo do pobrania pełna wersja, darmowe pobieranie z chomikuj Książka znanej trenerki, dietetyczki i motywatorki Anny Lewandowskiej żony najlepszego polskiego piłkarza.

Pobierz aplikację Ani Lewandowskiej Diet&Training by Ann: Dieta Trening Yoga hpba.pl

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apzumi.mobile.dietlabs.dietByAnn