Babylon bezpłatny tłumacz i słownik

2019-08-01 0 przez Pliki

Babylon bezpłatny tłumacz i słownik to program spełniający zadanie profesjonalnego słownika jak i tłumacza. Zakres słownika jest bardzo obszerny i obejmuje aż 75 języków. Funkcja Text Translation dostępna jest dla 17 najpopularniejszych języków, umożliwia ona dwukierunkowe tłumaczenie tekstów.

Języki objęte tą funkcją: angielski, arabski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, francuski, hiszpański , hebrajski, holenderski, japoński, niemiecki, portugalski, rosyjski, koreański, perski, ukraiński, polski, włoski i turecki. Aplikacja wykorzystuje zasoby słowników wielu znanych wydawnictw, np. Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster czy Larousse. Program posiada funkcję konwersji i przeliczania walut według aktualnych kursów. Możliwe jest również konwertowanie jednostek miar, temperatur, wagi, odległości, itd. Wersja testowa funkcjonalna jest przez 7 dni od daty instalacji.

Oprogramowanie do tłumaczenia Babylon pomaga zrozumieć świat. Możesz natychmiast przetłumaczyć każde słowo, które pojawia się na ekranie, a także otrzymywać wyniki ze słownika i Wikipedii za pomocą jednego kliknięcia. Wersja Premium pozwala tłumaczyć akapity i całe dokumenty, od tekstu na mowę, dzięki czemu Babilon jest niezbędnym narzędziem zarówno w szkole, jak i w domu.

Pobierz Babylon bezpłatny tłumacz i słownik na komputer https://www.babylon-software.com/