Darmowe gry Steam

2023-12-01 0 przez Pliki

Darmowe gry Steam do pobrania. W ciągu najbliższych dni wszyscy klienci mogą pograć w jedną z gier całkowicie ZA DARMO. Darmowy weekend z 3 grami na steam: Endless Legend, Endless Space 2 oraz Dungeon of the Endless. NOWE DARMOWE GRY NA STEAM – Zombie Killing Simulator, Grappling Gunners, Pinball M, Bronzebeard’s Tavern, VDSC, Lost Cat.

Graj za darmo przez weekend w 3 gry:

  • Endless Legend – Emperor Edition
  • Endless Space 2 – Digital Deluxe Edition
  • Dungeon of the Endless – Crystal Edition

Endless Legend to turowa strategia 4X w klimacie fantasy, prosto od twórców takich gier, jak Endless Space i Dungeon of the Endless. Sprawuj kontrolę nad dowolnym aspektem funkcjonowania Twojej cywilizacji, tocząc jednocześnie walkę o ocalenie Twojego domu – Aurigi. Stwórz legendę!

Endless Space 2 to epicka, turowa strategia science fiction, która pozwoli ci się wcielić w fascynującą rolę przywódcy cywilizacji stawiającej pierwsze kroki w otchłaniach międzygwiezdnej przestrzeni. Twoja wizja − ich przyszłość.

Dungeon of The Endless
Osadzona w realiach science-fiction roguelike’owa gra RPG z elementami strategii tower defence. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Amplitude, znane głównie za sprawą kosmicznej strategii Endless Space, a jego akcja osadzona jest w uniwersum znanym z tej właśnie gry


Życzę powodzenia i gry, o której zawsze marzyłeś …

Gry Steam za darmo

Odkryj najlepsze oferty na darmowe gry do pobrania i zagraj w weekend w najlepszej cenie. Porównaj   ceny CD Key od sprzedawców na całym świecie. Aktywuj klucz CD na swoim kliencie Steam, aby pobrać grę i grać w trybie dla wielu graczy.

Platforma do wyszukiwania, porównywania i kupowania kluczy do gier cyfrowych  Tylko zweryfikowani i zaufani sprzedawcy mogą sprzedawać towary cyfrowe .

Dodaj  klucz CD  do swojego konta Steam , zakupiona gra zostanie dodana do twojej biblioteki. Teraz możesz pobrać gry wideo Steam na PC za darmo w dowolnym momencie, kiedy instalujesz klienta Steam .

Jak aktywować  klucz cd ?

Uruchom Steam i zaloguj się na swoje konto. Przejdź do gier, a następnie kliknij  Aktywuj produkt na Steamie . Wprowadź otrzymany kod klucza cd . Klucz do gry został aktywowany i dodany do twojej biblioteki Steam. Możesz teraz grać!

Steam kończy wsparcie dla Windows XP i Windows Vista. Nie będzie już możliwe uruchomienie na nich klienta Steam, a także pobranie i zainstalowanie gier ze swojej biblioteki.


Co ciekawe Google również odmawia współpracy ze starszymi systemami operacyjnymi. Dlatego nie odpalimy na nich już przeglądarki Google Chrome.