Ipla za darmo

2019-12-05 0 przez Pliki

Ipla to największa telewizja internetowa w Polsce. Swoim widzom oferuje transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

Dostęp do zasobów telewizji ipla mają użytkownicy różnych urządzeń dzięki aplikacjom ipla specjalnie do nich przystosowanym.

Ipla to interaktywny odtwarzacz umożliwiający oglądanie internetowych transmisji live, w tym największych wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych oraz muzycznych. W ofercie programowej ipla znajdują się m. in.: tysiące rozgrywek sportowych, wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA, wszystkie mecze Ligi Europejskiej UEFA, Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej, kilkadziesiąt kultowych seriali, relacje z kulis TV programów i seriali, świeże wiadomości, klipy i koncerty muzyczne oraz rozgłośnie radiowe. Program pozwala nie tylko na ich oglądanie, ale też na rozmowę z innymi użytkownikami w formie chatu.

Ipla to duża ilość materiałów w wysokiej jakości, dostęp do obszernej bazy VOD, funkcji komunikatora i czatu.

 IPLA na Windows umożliwia oglądanie materiałów na żywo i VOD w czterech jakościach, w tym jakości HD. IPLA daje dostęp do największej bazy materiałów wideo zawierającej kilkadziesiąt tysięcy plików, w tym powtórki meczów, programów i seriali telewizyjnych, wiadomości i koncertów.

IPLA umożliwia użytkownikom systemu Windows oglądanie materiałów na żywo i VOD w trzech jakościach, zależnie od posiadanego przez użytkownika łącza internetowego: 384p – 512 Kbps oraz dostępnych dla użytkowników pakietu: iplaEXTRA lub iplaWORLD jakości 576p – 1Mbps oraz 720p HD – 2 Mbps. Przygotowane są one w najlepszej technologii do strumieniowania video – formacie H.264. Jakość materiałów można wybrać za pomocą ikony na dolnym pasku playera.

Bogata baza materiałów VOD (Video On Demand) zawiera kilkadziesiąt tysięcy plików, w tym powtórki meczów, programów i seriali telewizyjnych, wiadomości i koncertów. Znaleźć w niej można produkcje Telewizji POLSAT, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat News, TV4 oraz partnerów ipla, jak EMI, Cartoon Network, 4fun.tv czy wedding.tv. IPLA posiada własną redakcję internetową tworzącą także unikalne treści wideo niedostępne w stacjach telewizyjnych czy w serwisach internetowych.

Baza zawiera materiały uporządkowane w kategorie: SERIAL, FILM, SPORT, PROGRAMY, DLA DZIECI, Strefa Cyfrowego Polsatu.

IPLA na Android jest jedną z najpopularniejszych aplikacji VOD w Polsce. Użytkownicy mają dostęp do bogatej oferty kanałów linearnych (np. Polsat Sport, Eurosport, Polsat News, Discovery) oraz mogą obejrzeć najciekawsze wydarzenia sportowe w systemie PPV (np. KSW, Polsat Boxing Night). Aplikacja jest zupełnie bezpłatna, można ją pobrać z Google Play tutaj.