Filmbox za darmo na 2 miesiące

2023-10-27 0 przez Pliki

Filmbox za darmo na 2 miesiące filmy online na telefonie w aplikacji. FilmBox to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale online.  Kanał przeznaczony dla prawdziwych kinomaniaków, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych produkcji filmowych, zanim zostaną pokazane w telewizjach naziemnych. Gratka dla wszystkich, którzy poszukują oferty bogatej w wielokrotnie nagradzane obrazy filmowe, głośne hollywoodzkie produkcje oraz uznane kino europejskie.

Po wejściu na stronę filmbox.com/voucher wpisz kod Kropkatv23 i będziesz mieć 60dni za darmo. Musisz wybrać subskrypcję a potem ja anulować.

Świat według bundych po polsku online za darmo.

Dziś wystartowała promocja w aplikacji Huawei Video w której można otrzymać za darmo 2 miesiące Filmbox. Jedyne co wystarczy zrobić to oglądać w aplikacji Huawei Video darmowe filmiki minimum 10minut. Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.

Nastepnie na dedykowanej podstronie w aplikacji kliknąć baner ODBIERZ BON a następnie aktywować bon w zakładce MOJE KONTO-ZASOBY

Promocja Filmbox za darmo trwa do 24 grudnia tylko w aplikacji na telefon https://dre.video.cloud.huawei.com/camp/v2/928971407139012993/000111?appsafearguments=true&fixedfontsize=normal&share=true&shared=true

Kanały z pakietu FilmBox Premium:

  • FilmBox Premium HD – to oferta wielokrotnie nagradzanych filmów dla koneserów kina. Kanał jest emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę. Dostępny jest na pozycji 32 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Extra HD – kanał premium, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe w jakości Full HD. Kanał jest emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę. Dostępny jest na pozycji 141 w telewizji satelitarnej oraz w  telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Family – klasyka rozrywki dla całej rodziny. Kanał jest emitowany bez reklam, 24 godziny na dobę. Dostępny jest na pozycji 33 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Action – kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Dostępny jest na pozycji 54 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.
  • FilmBox Arthouse –  filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata. Kanał jest dostępny na pozycji 53 w telewizji satelitarnej oraz w telewizji kablowej IPTV.

Standardowo pakiet FilmBox Premium jest dostępny w ofercie telewizji satelitarnej, telewizji kablowej IPTV oraz telewizji internetowej  OTT.