RSSOwl darmowy czytnik RSS News

2019-01-01 0 przez Pliki

RSSOwl darmowy czytnik RSS News. RSSOwl pozwala gromadzić, organizować i wyszukiwać wiadomości poprzez wygodny interfejs, który jest niezwykle łatwy w obsłudze i cechuje sie ogromną elastycznością. Z tą aplikacją możliwa jest synchronizacja całej listy zapisów z kontem Google Reader. Oczywistych zalet takiego działania jest możliwość nieograniczonej liczby pobrań wiadomości z dowolnego kanału jeśli jesteśmy subskrybentami, a nawet jeśli wiadomość jest na tyle nieaktualna, aby nie być częścią tego kanału.

To dlatego, że Google przechowuje wszystkie wiadomości z kanałów w przypadku gdy jesteśmy zapisani na swoich serwerach i RSSOwl umożlwia do nich dostęp bezpośrednio z Google. RSSOwl pozwala na zarządzanie, aktualizowanie, przeglądanie, katalogowanie, wyszukiwanie, eksportowanie oraz importowanie ogromnej ilości informacji w przyjaznym i intuicyjnym otoczeniu.

Darmowy czytnik RSS

Subskrybuj wszystkie swoje kanały informacyjne i organizuj je tak, jak chcesz. Wyszukaj i filtruj wiadomości, aby nigdy nie przegapić ważnych rzeczy! Pobierz RSSOwl teraz i zacznij jak najlepiej wykorzystywać swoje kanały na Windows, Mac i Linux http://www.rssowl.org/