Tell Me Why za darmo gra Xbox i Steam

2024-06-01 0 przez Pliki

Gra Tell Me Why Chapters 1-3 za darmo w Xbox Store i Steam dla wszystkich zainteresowanych w promocji do pobrania bezpłatnie do 1 lipca. Podzielona na trzy epizody gra przygodowa stworzona przez studio Dontnod Entertainment. W Tell Me Why gracze śledzą losy Alyson i jej bliźniaczego brata Tylera, którzy wracają w rodzinne strony, by przypomnieć sobie swe trudne dzieciństwo.

Tell Me Why to najnowsza narracyjna gra przygodowa od DONTNOD Entertainment, studia stojącego za ukochaną serią Life is Strange. W tej intymnej tajemnicy ponownie zjednoczeni bliźniacy Tyler i Alyson Ronan wykorzystują swoją nadprzyrodzoną więź, aby rozwikłać wspomnienia ich kochającego, ale niespokojnego dzieciństwa. Osadzona w pięknym, małym miasteczku na Alasce, Tell Me Why przedstawia realistyczne postacie, dojrzałe motywy i fascynujące wybory. Kiedy przywołujesz wspomnienia z przeszłości, twoje wybory wpłyną na relacje bliźniaków, określą siłę ich więzi i ukształtują bieg ich życia. Powiedz mi, dlaczego kończy się pierwszy odcinek jest teraz darmowy! Wróć do swojej przeszłości, odkryj prawdę i ukształtuj swoją przyszłość • Odkryj prawdę – Wykorzystaj nadprzyrodzoną więź bliźniaków, aby ponownie przeżyć i zbadać ich sprzeczne wspomnienia z dzieciństwa. • Kształtuj swoją historię – wpłyń na relacje między Tylerem i Alyson, dokonując wyborów, które określą ich przyszłość. • Odblokuj jeszcze więcej tajemnic – łącz spryt z zagadkami, które pogłębiają historię i otwierają okno do fantastycznego świata bliźniaków, „Księgi goblinów”.

Tell Me Why do pobrania

Poznaj realistyczne otoczenie i postacie • Wyjątkowe postacie – Buduj relacje i rozwiązuj tajemnice oczami fascynujących i realistycznych postaci. • Alaskański splendor – Przeglądaj lokacje na pięknej, bardzo szczegółowej Alasce w małym miasteczku w oszałamiającej jakości 4K i HDR. Celowe opowiadanie historii — DONTNOD Entertainment i Xbox Game Studios przeprowadziły badania terenowe i ściśle współpracowały z rzecznikami kultury, zdrowia psychicznego i płci, aby stworzyć przemyślane, realistyczne wrażenia. • Odblokuj jeszcze więcej tajemnic – łącz spryt z zagadkami, które pogłębiają historię i otwierają okno do fantastycznego świata bliźniaków, „Księgi goblinów”. Poznaj realistyczne otoczenie i postacie • Wyjątkowe postacie – Buduj relacje i rozwiązuj tajemnice oczami fascynujących i realistycznych postaci. • Alaskański splendor – Przeglądaj lokacje na pięknej, bardzo szczegółowej Alasce w małym miasteczku w oszałamiającej jakości 4K i HDR.

Pobierz Tell Me Why Chapters 1-3 za darmo Xbox gra na konsole https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/tell-me-why-chapters-1-3/9nf83przk6k3?ranMID=46139