TeraCopy – program do szybszego kopiowania plików

2017-01-01 0 przez Pliki

TeraCopy to darmowy program do program do szybszego kopiowania plików, przenoszenia danych znajdujących się na dysku twardym. Dzięki zastosowaniu wydajnej technologii, możliwe jest przyspieszone kopiowanie plików z maksymalną dostępną dla naszego sprzętu prędkością. Rozpoczęty proces możemy w dowolnej chwili zatrzymać i potem wznowić.

TeraCopy

program do kopiowania plików szybciej – potrafi pomijać pliki, do których nie ma dostępu, dzięki czemu proces nie jest przerywany i nie ma konieczności jego powtarzania. Program posiada wsparcie dla Unicode i poprzez pełną integrację z systemem może w pełni zastąpić tradycyjny system kopiowania Windows. Wersja bezpłatna do celów niekomercyjnych. Program do przyspieszania kopiowania plików.

Jednym z najczęstszych skarg na nowszych wersjach systemu Windows jest powolna szybkość kopiowania, szczególnie podczas przesyłania wielu plików za pośrednictwem sieci. Jeśli chcesz przyspieszyć kopiowanie lub jeśli regularnie przesyłać duże ilości danych i trzeba zatrzymać proces, aby wykonać jakieś inne zadanie intensywnie dysku, program ten może być tylko to, czego potrzebujesz.

TeraCopy program do kopiowania plików i przenoszenia z maksymalną możliwą prędkością. To pomija uszkodzonych plików podczas kopiowania, a następnie wyświetla je na koniec transferu, dzięki czemu można zobaczyć, które wymagają uwagi. TeraCopy może automatycznie sprawdzać skopiowane pliki nie zawierają błędów, obliczając ich CRC wartości sumy kontrolnej. Zapewnia on również dużo więcej informacji o plikach kopiowanych niż jego odpowiednik Windows. Szybkie kopiowanie z dysku na dysk TeraCopy integruje się z menu prawym przyciskiem myszy Eksploratora Windows i może być ustawiona jako domyślna obsługi kopii.

Kopiowanie plików szybciej
TeraCopy używa dynamicznie regulowany bufory, aby skrócić czas poszukują. Asynchroniczne kopiowanie przyspiesza transfer plików między dwoma fizycznych dysków twardych.

Wstrzymywanie i wznawianie działania związane z transferem plików
wstrzymać proces kopiowania w dowolnym momencie w celu zwolnienia zasobów systemowych i kontynuować za pomocą jednego kliknięcia.

Usuwanie błędów
W przypadku wystąpienia błędu kopiowania, TeraCopy będzie próbował kilka razy, aby odzyskać i, w najgorszym przypadku, po prostu pomiń ten plik nie kończące cały transfer.

Interaktywna lista plików
TeraCopy pokazuje nieudane transfery plików i pozwala rozwiązać ten problem i ponownie skopiować tylko pliki problemowych.

Shell Integracja
TeraCopy może całkowicie zastąpić kopię Explorer i przenieść funkcje, co z kolei umożliwia pracę z plikami jak zwykle.

Pełne wsparcie dla Unicode. Obsługa Windows 8 x64. Jak przyspieszyć kopiowanie plików? Pobierz TeraCopy jest darmowe tylko do użytku niekomercyjnego. Dla celów komercyjnych musisz kupić licencję.

TeraCopy Pro płatna wersja programu zawiera następujące funkcje:
– Kopiuj / przenieś do ulubionych folderów.
– Zapisz raporty w postaci plików HTML i CSV.
– Wybierz pliki z tym samym rozszerzeniem / folderu.
– Usuń wybrane pliki z kolejki kopii.