LibreOffice darmowy pakiet biurowy

1 stycznia 2020 4 Pliki

LibreOffice to otwarty darmowy pakiet biurowy dla systemów Windows, Macintosh i Linux udostępniającym Ci sześć aplikacji do tworzenia wszelkich typów dokumentów i przetwarzania danych: Writer, Calc, Impress, Draw, Math oraz Base. Darmowe wsparcie, dokumentacje, społeczność użytkowników gotowych pomóc – to tylko część zalet LibreOffice pobierz bezpłatnie.

Możesz pobrać darmowy office, zainstalować i rozpowszechniać LibreOffice w pełni za darmo, bez obawy o naruszenie praw autorskich.

LibreOffice w wersji 6.3, darmowy i otwarty pakiet biurowy. W tej wersji dodano oficjalne wsparcie dla “wstążki” znanej m.in. z MS Office, ulepszono integrację z KDE/QT5/LXQt, poprawiono import plików pdf oraz ppt/pptx.

LibreOffice bezpłatny pakiet biurowy

jest wielofunkcyjnym pakietem biurowym z następującymi, głównymi zaletami:

  • jest darmowy office – nie martw się o koszty licencji i coroczne opłaty,
  • brak ograniczeń językowych – bezpłatny office jest dostępny w wielu wersjach językowych, które nieustannie są dodawane,
  • licencja LGPL – program office za darmo ten możesz używać, dostosowywać według własnych potrzeb i kopiować, korzystając także z międzynarodowego i bezpłatnego wsparcia społecznościowego,
  • darmowy LibreOffice jest projektem Open Source (otwarte oprogramowanie): jego projektowanie jest otwarte na nowe pomysły, nasze oprogramowanie jest codziennie testowane i używane przez ogromną społeczność użytkowników; ty także możesz się w to zaangażować i wpłynąć na dalszy rozwój.
  • bezpłatny LibreOffice to projekt o otwartym kodzie źródłowym, który można pobrać i utworzyć własną instalację.

Dostępne wersje LibreOffice do pobrania na Windows, Mac OS X i Linux. https://pl.libreoffice.org/pobieranie/