XXCLONE program do kopiowania dysku

2019-01-26 0 przez Pliki

XXCLONE to darmowe program do kopiowania dysku Windows. Przydatne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika partycji. Może być stosowane do klonowania partycji z systemem Windows w trakcie jego działania. Aplikacja pozwalana na stworzenie pełnej kopii zapasowej partycji, aktualizowanie już istniejących backupów o zmodyfikowane dane, jak również transferowanie jedynie rejestru systemowego bez przenoszenia plików. Bazuje ono na zaawansowanym i autorskim algorytmie HyperSync, zapewniającym dużą szybkość działania podczas wykonywanych okresowo kopii. Darmowy program XXCLONE wspiera najpopularniejsze systemy plików (FAT oraz NTFS), obsługując przy tym nośniki danych oparte o interfejsy IDE, SATA, SCSI, USB i FireWire.

Przenieś Windows bez instalacji na inny dysk

  • XXCLONE kopiuje dysk systemowy Windows na inny dysk z plikami systemowymi, zainstalowanymi aplikacjami i wszystkimi plikami danych.
  • Jest to idealne narzędzie do regularnego tworzenia kopii zapasowych dysków systemowych.
  • Sprawia, że ​​dysk docelowy samoczynnie się uruchamia , dzięki czemu można wymienić dysk główny bez dalszych kroków (takich jak procedura przywracania ).
  • Może migrować dysk Windows na nowy o innej pojemności (zazwyczaj na większy).
  • Nasz zastrzeżony algorytm HyperSync sprawia, że ​​okresowe operacje tworzenia kopii zapasowych są wyjątkowo szybkie.
  • XXCLONE działa w środowisku Windows, co pozwala na korzystanie z komputera, podczas gdy XXCLONE działa w tle.

XXClone program do tworzenia kopii dysków, jak i dysków systemowych wraz z zainstalowanymi aplikacjami oraz wszelkimi danymi. Program XXclone do pobrania za darmo pełna wersja jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia okresowych kopii zapasowych dysku dzięki technologii HyperSync. Jest to idealne rozwiązanie przy zmianie dysku twardego na np. większy, dzieki aplikacji, bez problemu przeniesiemy stary system operacyjny na nowy dysk i jego partycje. Program obsługuje interfejs IDE, SATA, SATA II, SATA III, SCSI, USB czy też FireWire, wspiera najpopularniejsze systemy plików NTFS, FAT32, FAT itp. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku bez limitu.

Pobierz XXCLONE za darmo http://www.xxclone.com/idwnload.htm