EASEUS Todo Backup Free – program do tworzenia kopii zapasowych

2019-01-01 0 przez Pliki

EASEUS Todo Backup Free to darmowy program do tworzenia i przywracania kopii zapasowych. Aplikacja wykonuje backup plików, folderów i partycji.

EASEUS Todo Backup Free posiada funkcję klonowania dysku twardego, która przyda się w przypadku jego wymiany, co pozwoli przenieść dane wraz z zainstalowanym Windows. Program może tworzyć dysk naprawy systemu i harmonogramy.

EaseUS Todo Backup Free

darmowy program do tworzenia kopii zapasowych posiada wsparcie dla GPT, dzięki czemu możliwe jest klonowanie i przywracanie dysków, nawet gdy jest na nich zainstalowany system operacyjny.Znajdziemy także narzędzia służące do montowania obrazów dysków oraz wymazywania danych. Przydatną funkcją darmowy program do tworzenia kopii zapasowych jest konwersja obrazów partycji systemowych do formatów obsługiwanych przez takie narzędzia jak VMware czy VirtualPC oraz tworzenie kopii przyrostowych, w których możliwe jest dodawanie nowych i nadpisywanie starych plików.

Wszystkie kopie możemy także zabezpieczyć hasłem. Darmowy program do tworzenia i przywracania kopii zapasowych EASEUS Todo Backup Free obsługuje dyski twarde o pojemności 2 TB oraz następujące systemy plików: FAT12/16/32 i NTFS. Darmowe pobieranie z chomikuj pełna wersja po polsku.

Pobierz EASEUS Todo Backup Free pełna wersja bezpłatna do celów niekomercyjnych. http://down.easeus.com/product/tb_free