Arcabit Android Antivirus

2018-02-10 0 przez Pliki

Arcabit Android Antivirus za darmo do pobrania apk to aplikacja do ochrony urządzeń mobilnych z systemem Android (smartfony, tablety itp.).
Aplikacja antywirusowa jest prosta w obsłudze i umożliwia skanowanie zasobów systemu w tym aplikacji i plików oraz blokowanie aplikacji. Skaner pozwala na sprawdzenie istotnych zasobów systemu (zarówno zainstalowanych aplikacji jak i plików) pod kątem ich zagrożenia dla systemu. Wykryte infekcje można z poziomu programu Arcabit usunąć, a szkodliwe aplikacje odinstalować.

Program do pracy wykorzystuje stale rozwijane przez specjalistów firmy Arcabit bazy danych o najnowszych zagrożeniach. Funkcja aktualizacji gwarantuje, że program posiada zawsze najnowsze definicje zagrożeń. Funkcja aktualizacji pozwala również na automatycznie pobieranie najnowszych wersji pakietu Arcabit Android Antivirus.
Funkcja blokady aplikacji pozwala na kontrolę dostępu do wskazanych przez osobę zarządzającą urządzeniem aplikacji. Wybrane aplikacje będą mogły być wykorzystywane tylko po podaniu hasła administracyjnego pakietu Arcabit. Konfiguracja programu pozwala na zdefiniowanie podstawowych cech pracy programu – hasła administracyjnego, numeru licencji (umożliwiającego aktualizację programu) oraz ustawień aktualizacji.

Pobierz Arcabit Android Antivirus po polsku za darmo. http://dnld1.arcabit.pl/android/arcabit.apk