Magix Music Maker za darmo program do tworzenia muzyki

2020-02-12 0 przez Pliki

Magix Music Maker za darmo do pobrania dobry program do tworzenia muzyki – komponowania, edycji, miksowania i nagrywania własnych utworów muzycznych na płytach CD/DVD. MAGIX Music Maker EDM Edition licencja bezterminowa za darmo w promocji do ściągnięcia na komputer.

Dostarcza wszystko, co niezbędne do tworzenia zapierających dech w piersiach filmów. Program zawiera ponad 5000 nowych dźwięków i pętli online wszystkie profesjonalnie stworzone i zmiksowane. W krótkim czasie stworzymy swój własny utwór muzyczny: wystarczy połączyć elementy dźwiękowe, dodać efekty studyjne lub wgrać instrumenty i przejść do opcji nagrywania. Do ciekawych opcji programu należy zaliczyć przetwarzanie głosu kobiecego na męski i odwrotnie, oraz tworzenie czterogłosowego chóru.

Interesującą pozycją dla wszystkich początkujących użytkowników jest bardzo łatwy w obsłudze Music Maker. Użytkownik ma do dyspozycji tzw. klocki dźwiękowe, które może łączyć i w ten sposób nagrywać muzykę w wybranym gatunku. Program umożliwia nagrywanie bez jakiejkolwiek wiedzy i utrwalanie swoich przebojów na CD, jako MP3 oraz przesyłanie do Internetu.

MAGIX MUSIC MAKER pobierz

program do tworzenia muzyki dla początkujących z najważniejszymi funkcjami do produkcji muzycznej. 5000 dźwięków i pętli Bezpłatna aplikacja dodatkowa (podstawowa) 6 Soundpooli (dubstep, hip hop, techno, rock pop, jazz, deep house) 6 wirtualnych instrumentów 99 ścieżek Podstawowe efekty audio.

Za pomocą programu muzycznego MAGIX Music Maker tworzysz muzykę zaskakująco łatwo. Produkuj swoje własne utwory na komputerze za pomocą myszki i klawiatury. Wystarczy kilka kliknięć i już przekazujesz przez głośniki dobre wibracje! NOWOŚĆ! Spersonalizuj swój program do tworzenia muzyki Music Maker za pomocą ekskluzywnych pakietów pętli, nowych wstępnych ustawień efektów i popularnych instrumentów programowych. Szybko i prosto – za pośrednictwem sklepu bezpośrednio z poziomu programu. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ I AKTYWUJ ZA DARMO.

Pobierz Magix Music Maker za darmo na komputer z Windows. https://ap.magix.com/pss2/rHJH49VwHe0hYN6J/de/