Ashampoo Photo Optimizer

2016-01-29 0 przez Pliki

Ashampoo Photo Optimizer oferuje edycję zdjęć w prostym dla użytkownika interfejsie i szybką optymalizację. Program posiada wszystkie funkcje, które potrzebne są użytkownikowi do możliwie najlepszej edycji zdjęcia: korekcja czerwonych oczu, efekty, znaki wodne, korekcja barw, optymalizacja za jednym kliknięciem, obracanie, efekt lustra i wiele więcej.

Efekt optymalizacji jest prezentowany od razu w drugim oknie, dzięki czemu można łatwo porównać oryginał ze zdjęciem poddanym edycji. Program umożliwia szybką optymalizację wielu zdjęć jednocześnie za pomocą jednego kliknięcia. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu. Ashampoo Photo Optimizer oferuje różne możliwości eksportu, dzięki czemu można m.in. wysyłać zdjęcia przez email, a także dzielić się nimi ze znajomymi na Facebooku czy w Picasa. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje zdjęcia przed rozpowszechnianiem w sieci, możesz to zrobić za pomocą znaków wodnych. To doskonały program do nieskomplikowanej edycji, umożliwiający optymalizację zdjęć w mgnieniu oka.

Lepsza struktura, więcej możliwości i większa wydajność – Zabaw się w twórcę i edytora zdjęć dzięki Ashampoo Photo Optimizer.

Twoje zdjęcia są blade, prześwietlone lub zamazane? Nie masz czasu, wiedzy lub motywacji, aby zadbać o nie i poprawić? Ashampoo Photo Optimizer odnowi zdjęcia jednym kliknięciem, bez ryzyka. Zoptymalizuj kolory oraz kontrast, dopasuj ostrość, usuń zadrapania i szum oraz dopasowanie kadru – szybko, prosto, bez wymaganej specjalistycznej wiedzy.